Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszahúzódóbb lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódóbb lányok kevésbé vonzóak? Vagy egész egyszerűen csak azok, akiknek nem olyan "harsány" a stílusuk?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre, hogy az ilyenek általában mennek a süllyesztőbe. hiába szép meg néz ki jól, hogyha nem olyan rámenős, nyomulós..
2012. márc. 22. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A-a, aki szép az akkor is szép ha csak ül és mered maga elé. Legalábbis én nem kisugárzásban mérem a szépséget, és ha abban is mérném, nem végeznének előnyös helyen a ribis fruskák.
2012. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is eléggé visszahúzódó vagyok, és nem biztos hogy összeillenék egy minden péntek-szombat ide-oda elmászkálós beb*szós-b*szós ribivel, és nem is kellene nekem ilyen csaj...nálam egyáltalán nem lenne hátrány az a típus amit leírtál!
2012. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
engem meg kimondottan a kis csendes lányok vonzanak :)
2012. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A visszahúzódó lányok aranyosak, és jobban tetszenek. Viszont nehezebb őket észrevenni.
2012. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én meg sajnos nem találok olyan lányt, aki szép, csendes, visszahúzódó és egyben szabad lenne, szóval az ilyen lányok mind elkelnek elég hamar, így nem találok szabad lányt, csak a nagyszájú, partylányokat, de ők nem hozzám valóak, mert én inkább visszahúzódobb, érzelmes, romantikus fiú vagyok.


Komolyan bár tudnám hol találhaténk normális barátnőt!

2012. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 ahogy mondod. épp ezért nem is veszik észre őket olyan gyorsan, vagy egyáltalán nem. és persze a nagyszájú kolléganők mindig ott teremnek, és hamarabb középpontba kerülnek.
2012. márc. 22. 17:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a visszahúzódóbb szép lányokat, de azok általában olyanok hogy hamarabb adnak ki egy fingot mint egy szót. Tehát harapófogóval alig lehet belőlük kiszedni egy szót, kérdezel oszt elintéz két szóban.
2012. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ó, hát én pont egy ilyen barátnőt keresnék magamnak, az sem számítana, hogy szép-e, persze ronda se legyen (már bocsánat :S) olyan kis átlagos, csöndes lány. Csak legutolsó próbálkozásomnál kihasznált, és jól lehúzott... Most visszakérdeznék, hogy hol vannak ilyen lányok? :P Mert pl mi sulinkban egy sincsen, és gondolom nem is diszkóban, vagy koncerteken lelhetek rájuk :P
2012. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
telefonkönyvben keresgélj :P
2012. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oh kösz, sokat segítettél :P Szóval kedves kérdező láthatod, hogy a csöndes lányoknak is lehet esélyük, a megfelelő pasiknál :)
2012. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!