Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal aki szobafestőként dolgozik?

Figyelt kérdés

Nem zavarna az hogy míg mások tiszta ruhában mennek be a munkahelyükre irodai munkára, addig ő festékes ruhában van?

Valószínű hogy nem művelt emberek társaságában van a munkahelyén.


2012. máj. 17. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
"Nagy az Isten állatkertje"
2012. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz te a szobafestővel! Nem való hozzád!

Majd talál ő magának olyan rendes lányt, aki megbecsüli a kétkezi munkást, és boldog lesz, hogy a párjának ilyen jó szakma van a kezében, amiből tisztességgel el fogja tudni tartani a családját.

Te pedig várjál a sokdiplomásra, akinek tiszta ugyan a ruhája, és nyakkendőt is tud kötni, csak éppen nincs hova mennie dolgozni, mert az ilyenekkel már Tiszát-Dunát lehet rekeszteni.

De nem baj, majd mellette te is elmégy a mekibe mosogatni ha meg akartok élni.

2012. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy szobafestő, lehet művelt.

A postás srác is sokkal műveltebb volt, mint némelyik diplomás, aki nyert anno a Legyen Ön is Milliomosban (az összes kérdésre tudta a választ, de eggyel előbb befejezte).

És nem zavarna, mert nem ez dönti el, hogy az embernek szimpatikus e valaki. Nekem nincsenek előítéleteim.

2012. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyen kérdéseket.


"Nem zavarna az hogy míg mások tiszta ruhában mennek be a munkahelyükre irodai munkára"


Ha vki nem irodában dolgozik, akkor az már egy idióta? Kicsit fura a mai fiatalok gondolkodása, többségüknél csak az irodai munka jöhet szóba. Azokat persze "lenézik", akik mondjuk fizika munkát végeznek. De arra már nem gondolnak, h ha mindenki irodában dolgozna, akkor ki sütné meg a kenyeret reggelre, ki menne be hajnalban a boltba dolgozni h legyen eladó, ki festené ki a lakását ha már ő nem tudja, és még sorolhatnám órákig.

Volt h 2 évig az erdőn kellett dolgoznom, diplomásan, mert nem volt más. Volt olyan diplomás majom, aki azt mondta h ezért lenéz, mert nem találok más munkát. Persze a fa kellett neki télire, mert fázott a segge.

De a kérdésre válaszolva: Ha az alapján döntesz, h mi a végzettsége az illetőnek, illetve milyen ruhában jár dolgozni, akkor inkább hagyd békén, talál magának olyan párt majd, aki megbecsüli azért, ami..


26/F

2012. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Ezzel a kérdéssel olyan öngólt lőttél, hogy azt még nézni is rossz.


Te beszélsz műveltségről, amikor az értelmi szinted a béka segge alatt van? :D


Amúgy szerinted melyik lehet a kellemesebb?

Gép előtt ülni, nyakkendőben, 4 szürke fal között, vaaagy

a szivárvány színeiben táncolni?

2012. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Erre mondták régebben:

"Ha nincs pék, aki a kenyeret reggelre megsüti, akkor az ilyenek nem tudnak (mitől) sz@rni, mert nem lesz kenyér a boltban."

2012. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

persze,hogy összejönnék:)

Engem olyan szinten nem zavar,hogy melós ruhában van,sőt nekem sokkal jobban tetszik egy melós ruhás,mint egy öltönyös pasi

Miből gondolod,hogy nem művelt emberek?Nálad biztosan több a "gógyijuk"

2012. máj. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mezőgazdaságban dolgozok mint traktoros. Képzeld el ezt a munkát nyakkendőben,hadd ne mondjam,hogy nyakig vagyok olajos, ezt a munkát is kell végezni.Nálunk a műveltség a legfontosabb,mármint a talaj szempontjából.A feleségem tanárnő.
2012. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

most oké h fikázzátok az irodai melót, de azért ennyire ne. érezzem cikinek h rendesen tanultam és diplomát akarok h ne kétkezi munkával keressem a kenyerem? meg h nyelvet tanulok h külföldre mehessek?

ezzel nem azt akarom mondani h lenézem a szakmunkásokat, de akk ök se nézzenek le engem.

2012. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a mezőgazdaság szép meló is lehet. Ott leglaább érezni is lehet, hogy dolgozol. Fél évet dolgoztam gép előtt, hát komolyan mondom majdnem tökön szúrtam magam. Munka látszat meg semmi. Inkább fizikai munkázom meg szakmunkáskodom.
2012. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!