Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek közeledni felé? (bővebben)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek közeledni felé? (bővebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy lány, osztálytársam volt (most érettségiztünk). A négy év alatt szinte nem is beszéltünk semmit, nem egy társaságban mozogtunk.

Viszont így szerenád meg minden után most hogy elballagtunk rájöttem, hogy nagyon tetszik nekem.


Annyi a baj, hogy ő nem az az átlagos lány típus.

Vuitton cuccokkal jár, csak márkásat vesz fel (pl. zara, bershka), szóval tehetős. Ezek mellé még nagyon szép is, hosszú eredeti szőke haja van mellesleg, meg úgy az egész lány gyönyörű. Bár azt nem tudom ezt eddig miért nem vettem észre. Nem az a beképzelt új gazdag ribanc. Kedves, barátságos, bónusz hogy focizik is.


Szóval elég jó nő, így nem tudom merjek-e felé közeledni, valószínűleg csak ki fog nevetni, nem tudom.

Mit gondoltok?


2012. máj. 18. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyságrendekkel több esélyed van, ha teszel is valamit az ügy érdekében, mintha csak sajnáltatnád magad az esetleges kudarc miatt.
2012. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be nála!! ha visszautasít akkor se jött el a világvége
2012. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!