Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges neten keresztül szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Várom a véleményeteket! Kivel esett ez már meg?

Én úgy érzem szerelmes lettem, 2 havi beszélgetés után. De ugyanakkor annyira lehetetlennek tűnik, hisz nem is láttuk egymást még élőben, de tervezzük a találkozást. Mit gondoltok erről az egészről? Lehetséges? Volt már valaki ilyen cipőben?


2012. máj. 18. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:) Tök jó:D Hol ismerkedtetek meg? Milyen oldalon?
2012. máj. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? A belső értékekbe is ugyanúgy be lehet szeretni mint a külsőbe. Szerintem igen,lehetséges!
2012. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen van! Sőt egyre több.. De mindig gondok vannak a netes ismerkedésbe! Valami mindig közbe jön.. Nem az igazi.. Főleg h ennyi ideig csak neten beszélgettek! :) Jó lenne egy kis humánosabb ismerkedés is! :)
2012. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Velem megtörtént, beleestem egy pasiba 4 hét netes beszélgetés után. Nagyon megszerettem, de nagyon nagy volt a korkülönbség (kb. 20 évvel volt idősebb, én akkor voltam 15-16). Sajnos idővel, amikor már a "rózsaszín köd" nem vakított el annyira, be kellett látnom, hogy a pasi mindenfélét összehordott csak azért, hogy lefektessen (nem jött össze neki). Tehát az ő szerelme csupán hazugság volt.


Remélem Neked szerencséd lesz. :)

2012. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A lakótársam és a barátja neten ismerkedtek meg, 1-2 hónap levelezés után találkoztak először, és egyikük sem csalódott :) Lassan 2 éve együtt vannak, jelenleg távkapcsolatban, de már tervezik az összeköltözést :)


Nem mellesleg irtó aranyosak együtt^^

2012. máj. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, nem teljesen, mert ahhoz kéne élőben is látni a másikat. Szeretet, kötődés kialakulhat, de valódi szerelemmé csak találkozás alkalmával fejlődhet tovább.
2012. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elmondom SZERINTEM miért nem jó. Beszélgettek elég sokáig, azt hiszed, hogy ismered, aztán ha találkoztok jönnek a kínos csöndet, mert már kb. mindent kibeszéltetek egymásról. Ezért jobb minél előbb randira hívni, ha szimpi az illető, találkoztok. Hidd el sokkal jobb úgy megismerni valakit.
2012. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazi cook íz zéró cukor...lehetséges :]
2012. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok most ha komolyabban is válaszolok, akkor szerintem megkedvelni van esély a másikat, igazán megszeretni szerintem is csak személyes találkozás után lehet.
2012. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek volt egy kamu profilja facen. mindenki szerelmes volt belé... interneten annak adhatod ki magad akinek akarod. vigyáznék az ilyesmivel
2012. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!