Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szerelembe esni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelembe esni valakibe msn-en keresztül?

Figyelt kérdés

a mostani barátommal msn-en keresztül ismerkedtem meg,és aszt mondja nekem hogy szeret,de én eszt nem nagyon hiszem hogy szeret.

de én nagyon imádom öt.


2008. okt. 28. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem.
2008. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
én is ugy szerettem bele
2008. okt. 28. 19:25
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
lehet, én is úgy szerettem a páromba, és lassan 2 évesek leszünk
2008. okt. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ahogyan írtok egymásnak abból kiindulva érezheti azt, hogy szimpatikus vagy neki, és ugyanígy visszafelé is, természetesen.

hát a szerelem az egy másik dolog, de szerintem ha nagyon sokat időt töltötök így együtt, hogy beszélgettek, camoztok, stb, akkor esetleg, bár én nem nagyon hiszek ezekeben a kapcsolatokban.

2008. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet , hisz mar mai nap sokan a neten ismerkednek meg , majd csak aztan talalkoznak ! Ha az illetonek tul jo dumaja van, akkor normalis h beleesik az ember , viszont erdemesebb megis ismerni azt a vkit , mert lehet h msn -en 1 , es elobe meg 2 ! remelem erted !
2008. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni valakit azért nem hizsem de mély érzelmek kialaulhatnak sőőt. Mert az Msn-es bezsélgetések alatt sajnos hiányoznak a gesztusak és nem egy félreértés adodhat. Én úgy gondolom h a szerelemhez azért kell a személyes kapcsolat is. Én a volt barátomat msn-en ismertem meg igazán és a személyes kapcsolat melegítette fel leginkább a kapcsolatot.
2008. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel neten ismerkedtünk meg, jó darabig nem találkoztunk, csak leveleztünk, mégis, még mielőtt találkoztunk volna, már szerettük egymást. Ez már elég régen volt, a szerelmünk azonban kiállta a próbát... :)
2008. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen lehet. LEHET. Az mindegy hogy más mit mondd hogy így nem lehet meg úgy nem. IGEN.
2008. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha te szereted őt, akkor már megválaszoltad a kérdést. Hogy vele mi van, mi azt nem tudjuk eldönteni. Tedd próbára őt, ne keresd pár napig, ha hiányol téged, akkor jó eséllyel ő is szeret.
2008. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
IGEN. Lehet. De nagyon vigyázz mert úgy jársz mint én; totál beleesel és úgy pofára ejt hogy elmegy minden életkedved....:S Bocs a kemény megfogalmazásért de ezvan.
2008. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!