Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy a dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány, bejövök neki, 15 éves, naiv, elég könnyen megtudnám fektetni az elkövetkezendő 1 hónapban, amíg még Magyarországon vagyok.

Utána ugyan hazajövök, de nem a környékre, nem látnám.

Eléggé ki is vagyok éhezve, és a lány gyönyörű.

Miért nem tudom rávenni magam, hogy ideiglenesen megszerezzem eleinte csak pettingre majd egy kicsi szexre is, úgy, hogy ő ezt persze nem tudná?


19f


2012. máj. 18. 21:29
 1/8 Beviz Elek ***** válasza:

Szegénykém:(

Olyan rossz lehet neked, hogy nem visz rá a lélek, hohy átverj egy 15 éves lányt:( Sajnálom, hogy van benned gerinc:( Rossz lehet...

2012. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rossz is, mert nagyon szép, és minden nap látom, de mivel megyek el külföldre nem léphetek. Amúgy érdekelne lehet hosszútávon is, de így nem, mivel nincs értelme.
2012. máj. 18. 21:34
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
Én értelek, én is találkoztam olyan lánnyal akit nagyon megkívántam, de nem tehettem semmit. Elhiszem, hogy jó lenne, de abba is gondolj bele (bár valószínűleg megtetted, ha a lelkiismereted nem engedi h meghúzd), hogy ígérsz neki fűt-fát, meghúzod majd lelépsz. Neki az milyen érzés, mekkora törés, mekkora pofáraesés? Örülök, ha nem tezsed meg. Menj el bulizni és húzz meg egy 18 évest, akinek csak arra van szüksége:)
2012. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen, így van ahogy leírtad, csak nehéz, mert majdnem szomszédok vagyunk, mindennap látom, a rossz időben nem is volt baj, mert akkor alig. De így hogy jó az idő....Elég szar, mert amúgyis tetszik, de 1 hónapra meg már nincs értelme a dolognak....Kösz a választ
2012. máj. 18. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó vagy tesó!

Gyorsan döngesd meg, amíg lehet. Nem biztos, hogy olyan sokáig lesz alkalmad 15 éves lányokat pakolni :DD

2012. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*lehet hogy nem olyan sokáig
2012. máj. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy léteznek ilyen felszínes emberek.
2012. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

remélem,nem én vagyok az a lány.. :D mert akkor hiába akarod,fél éven belül nem fog menni...

Visszatérve a kérdésre,nem lehet,hogy mégis csak van szíved,és a lelkiismeret?

15/L

2012. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!