Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még herceg típusú Férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még herceg típusú Férfiak?

Figyelt kérdés
..vagy kihaltak mint a dinók..?:D
2012. máj. 18. 21:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
az araboknál még van egy kettő, meg európában is csak kurv@ szépnek kell lenni az előbbinél vagy kékvérünek az utóbbinál :D
2012. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak: Hófehérkében, Kis hableányban, magyarul a mesékben...

19/L

2012. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem haltak ki, mert sosem léteztek. :)
2012. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

..., és még lovam is van! Igaz nem fehér...

Üdv, Henci.

2012. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az én hercegemet keresem ,egy normális kedves aranyos Férfit..csak az a baj hogy annyira elvan bújva valahol hogy sehol nem találom...:D
2012. máj. 18. 21:47
 6/19 Beviz Elek ***** válasza:
62%

Tudom, hogy mire gondolsz. Még vannak, de egyre kevesebb. Én is olyan voltam, de rájöttem, hogy NEM szabad. A csaj vagy hamar megunja és szalad egy 'rosszfiúhoz', vagy ha már sok rossz tapasztalata volt velük, akkor marad, de megszokja az egészet.

Egy apróság, ami még csak az udvariasság kategóriába tartozik: mindig kinyitottam a kocsiajtót. Megszokta, a kezem televolt, vittem mindent a csomagtartóba. Ő megállt az ajtó előtt és várt... Leesett neki a dolog, kinyitotta, de megfeledkezett magáról és annyira hozzászokott, hogy várt.

Sajnos ez minden téren így van, tehát ha hercegként viselkedsz, a barátnőd hercegnőként érzi magát, akkor utána hiszti van ha valami már nem úgy megy.

Nálunk is ez volt, megpróbáltam kicsit visszavenni az arcából, de nem ment. Szakítottam vele, visszakönyörögte magát és azóta minden sokkal jobb. Megtanult sétálni, biciklizni, nem kell kísérgetni, ajtónyitni. Szép gesztus, értékeli, de nem szabad sűrűn csinálni!

2012. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kukucs!!!
2012. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
itt egy ;) 18/F Budapest, egyedülálló
2012. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ilyen voltam. Irgalmatlanul semmibe vettek..
2012. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem kifizetődő hercegként viselkedni, amikor a nőknek a parasztok kellenek....
2012. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!