Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú már fél éve. Még nem történt semmi és nagyon nem tudom tetszek-e neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja olyan mértékbe tetszik egy fiú h minden nap minden percébe azóta rá gondolok...annyira nem tudom h bejövök e neki..sok olyan helyzet volt mikor úgy tűnt.. 1x olyan mélyen belenézett a szemembe... és nemrég másodjára csinálta meg azt hogy a haverjait hátrahagyta és egyedül volt...most volt 1 hete hogy ott hagyta a haverjait. én ott áltam közelébe a bnőmmel...ő meg egyedül odaállt kb 5méterre tőlem .. odaállt a fal mellé, egyedül volt és nagyon felém lesett...mikor meg odanéztem akkor meg pont nem felém nézett...de annyira el volt gondolkodva...nem tudom mit tegyek, beleőrülök már ebbe...valamit tenni kéne de nem nekem kell...már nincs sok idő hátra a suliból...és nem is minden nap szoktam látni...minden fordítva van :( van 1 hülye csajozós osztálytársa aki meg rám van tapadva...minden nap odajön ... :S meg még régebben volt h az udvaron sétálgatok bnőmmel, ő meg ottvolt osztálytársával..akit szintén ismerek, köszöntünk is 1másnak..aztán meg egy ideig látom h nagyon feltűnően mind2en felém néznek...hát nem tudom..valaminek történnie kell mert elfelejteni nem tudom =( am nem csajozós sztem...nem nagyon beszélget csajokkal, engem is olyan nehezen vesz észre pedig igyekszek sokszor arra lenni amerre ő...:S
2012. máj. 18. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Találj ki valamit, amit megkérdezhetsz tőle, de ha egy kicsit is szép vagy nyert ügyed van.(szerintem)
2012. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 juj kicsijány válasza:
Szerintem az lenne a jó,ha ő kezdeményezne,mert ezek alapján nem hinném,hogy közömbös vagy számára.Ha meg nagyon nem megy,akkor tényleg kérdezz tőle valamit,vagy menny oda egy olyan ürüggyel,hogy kérsz tőle egy könyvet,vagy vmit,mert neked nincs :)))) csak bátran,nehogy késő legyen
2012. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Xeky válasza:
Lehet meleg a srác, és csak tudatni szeretné veled...
2012. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok... eddig nem csináltam semmit.. de ez a kérj tőle valamit dolog nagyon jó :)
2012. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Heló! Én ismerek egy ilyen csajt, bár nem valószínű, hogy az vagy, akire gondolok:)(De a helyzet hasonló) Korod? Hol laksz?
2012. máj. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia, megkérdezhetném, hogy hány éves vagy? :)
2012. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nálam ugyanez a helyzet. egy suli, mindennap látom, egymásra nézünk de még egyszer sem beszéltünk, a facebookja sincs meg , a nevét se tudom, de még azt se hogy hogy hívják. ma az ebdélőben vele mentem szemben és amikor egymással megyünk szembe én soha nem nézek rá. sokan mondják hogy szép vagyok de akkor miért nem vesz észre?:(
2012. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!