Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejönnek a magas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönnek a magas, vékony fiúk?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is!

2012. máj. 19. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%

csak azok jönnek be nekik...-_- meg a csiagtestű, babarcú, szörtelen sp, meg bieber utánzatok, meg alfák...

ezaz, hajrá csajok, grat ;)))

az igazi férfi ma már nemdivat.

2012. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen vagyok. Valszeg mert lusta vagyok sportolni,enni meg akármennyit eszek,nem rakódik rám semmi. És igen,általában bejövök a csajoknak, az arcomat is helyesnek tartják,dumám se rossz,van humorom,szóval sikereim vannak a nőknél,amiért én lényegében nem tettem az ég1adta világon semmit,de ettől függetlenül örülök neki.;)
2012. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

aha első szóval aki vékonynak szóletett GENETIKAILAG, és magas (ami abszolút pozitív ráadásul) az már nem férfi.


a bátyám pont az a vékony, magas típus, sportol, tömi magába a kaját, de soha nem lesz "mackó". e helyett szálkás, és szerintem ezerszer jobb ez, mint a sörpocak.


nekem az igazi férfi ott kezdődik, hogy nem szólja le a másikat ismeretlenül. te tehát kiestél.

2012. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Eddig egy lány sem írt :D Igazából úgy vagyok vékony, hogy nem vagyok izmos-szálkás, csak olyan standard. Nem érdekelnek a "sportolj" szövegek :D
2012. máj. 19. 12:49
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

ksietem??? mégis honnan...snekinek enmakarok megfelelni.

ugyna....sörpocak??!!! hol?!

én szólolk le másokat, mikozbe te sörpocakozol le....véletlen sincs. -_-

szóval te is kiestél ;) sorry

2012. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

nekem igen csak azért ne legyen túlságosan magas

16/l

2012. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
195 az sok? :D
2012. máj. 19. 12:58
 8/23 anonim ***** válasza:

nem kifejezetten rád írtam, hanem mint két választási lehetőség: egy vékony szálkás pasi, meg egy "férfias" sörpocakos pasi közül tuti az elsőt választanám.


és nem estem ki, ahhoz előbb indulnom kellett volna. :P

2012. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
kérdező: 195? most hülyéskedsz?? az nagyon jó!!!
2012. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

egéségedre....;)

álj....ha te nem indultál, akkor viszont én honnan estem ki?! :OOOO

2012. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!