Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány kinol a pubertából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány kinol a pubertából, lehet még normális?

Figyelt kérdés

15 évesen volt egy kéthónapos járásom egy csajjal. Szaított velem, nagy szomorúság. Elottem csak ilyen párhetes futó kalandjai voltak, utánam járt egy sráccal aki rendes volt kicsivel tovább voltak egyutt mint mi. Most pedig megint váltogat.

Kb. egy év telt el. Reménykedem, hogy 16, 17 éves korára megváltozik és eszébe jut, hogy a sok kozul ki is az aki valójában szerette. Lehetséges ez, hogy egyszercsak megjon az esze?



2012. máj. 19. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Te is érdekszerelmet akarsz?
2012. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
He?
2012. máj. 19. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Jöjjön meg az esze és legyen azé, akitől a legtöbb ajándékot kapja? Vagy aki a legjobban legyezgeti a hiúságát? Az nem szerelem. Egy harmincéves nő sem annyira érett, hogy egy pasi szerelme, aki iránt ő semmit sem érez, elég legyen neki a boldogsághoz.
2012. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy fityinget nem koltottem rá. Minden amit vettem neki egy szál rózsa volt.
2012. máj. 19. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
haha xD hát ezen jót nevettem :DD
2012. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Crazy Girl válasza:
Szerintem emlékeztesd őt olyan dolgokra amit együtt csináltatok titkos ajándékokkal pl. hagy egy ugyan olyan rózsát az ajtajuknál egy levéllel ne legyen rajta, hogy tőled jött, had jöjjön rá ő.. :)) biztosan tetszeni fog neki....
2012. máj. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!