Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az, hogy nem érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy nem érdekel az egész?

Figyelt kérdés

3/4éve volt az első barátnőm... az előtt úgy gondoltam, hogy egy barátnő tartós és senki más. 1hónapot jártunk, mert megcsalt exével meg ilyenek- olyanok és még én voltam a szemétláda...

Aztán ő vele csókolóztam először, más igen nem volt...Az a lényeg, hogy szerettem, csalódtam és fájt...még most is... Túlságosan vágytam arra, hogy ő mellettem legyen sokáig és ezért nagyobbat csalódtam. Azóta úgy gondolom, hogy nem érdekel a tartós kapcsolat, mert nem akarok újra csalódni. Minden amiben hittem ő pár nap alatt tönkre vert... Pedig minden olyan szép volt, romantikus első csók...stb...

azóta kavartam már rajta kivül 6emberrel. És most is csak úgy gondolom, mint a "barátság extrákkal" című filmben, hogy nem kell senki, csak legyen, aki van... valahogy így...


a másik, hogy nem tudok hűséges lenni ezt tudom. Hogy ha bárki is komolyan gondolta volna velem, én másnap más csaj ölében akartam lenni...


Egyik se normális tudom, de mit tegyek? :SSSS



2012. máj. 19. 19:29
 1/3 anonim válasza:
Ne csak kavarj hanem tartós kapcsolatra menj..azért csalódtál mert nem ismerkedtél eleget, ne ugorj bele egyből egy kapcsolatba hanem ismerd ki a kiszemeltet. A másik meg ,hogy én se voltam valami hűséges típus addig amíg nem jött egy olyan akiért megérte feladni ezt az életmódot.
2012. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de valahogy nem megy :S tudom mit kéne tenni, de nem tudok, félek... :/
2012. máj. 19. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mert nem kicsit b*szott át a srác. Valahogy nem tudom elgondolni, hogy valakivel sokáig együtt vagyok. Azt sem érzem, hogy baj lenne, ha megcsalnám. Hát nem tudom, majd csak lesz valami.:)
2012. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!