Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H becezzem a pasimat?

Figyelt kérdés

nem vagyok az a elete, kicsim fajta e nemisbeceznem tarsasagban mert sem magamt sem ot nem akarok leegetni. es nemis rodibalnek az utcan h NYUSZOMUSZOO GYERE IDE EDESEM!!!

mert csak.

edddig sosem beceztem egy pasimat sem max a keresztnevebol alakitottam at vmi becenevet pl daniel-dancus.

de most van egy pasim aki folyton szerelmemnek es eletemnek hiv (-.-) es ugy erzem nekemis kene vmit mondanom :D meg szeretnek is :D


16/L


2012. máj. 19. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
puckógyuri
2012. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
az Egyszemű Kobra Bűvölője
2012. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

hat ugy max o hivhatna engem..nem? :D


a puckogyuri meg hulyeseg. :'D

2012. máj. 19. 19:48
 4/26 szamóca.. ***** válasza:

mondjuk hívhatod tejbegríznek is akár, ennyi erővel.

ez így egészen hangyafingnyit erőltetett, ráadásul nem is lesz túl személyes

2012. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
miert lenne eroltetett? szeretnem becezni de ezek az alapdolgok nem nagyon tetszenek nem vagyok a romantikus ill. nyalas fajta lany. nekem pl az tetszik ha babynek vagy cicanak beceznek :)
2012. máj. 19. 19:51
 6/26 szamóca.. ***** válasza:

azt ismered hogy a pasi azért hív babynek mert nem emlékszik a nevedre? :)))

amúgy nem a becézés erőltetett, hanem hogy tőlünk kérdezed hogy mi legyen az. már látom ahogy a tenyeredbe van írva 5 változat, és puskázol mert magadtól nem hívnád úgy.

2012. máj. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Amiket eddig különböző mértékben nyálas pároktól hallottam: mackó, cica, manó, nyuszi, édes, kicsim, bogárka, cicabogár, pókmalac.
2012. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Talán úgy,hogy Magyar Helyesírási Kéziszótár. Előbb írj normálisan még ha ékezetek nélkül írsz akkor is.16 évesen illene már.
2012. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
mintha itt ez lenne a lenyeg.
2012. máj. 19. 20:02
 10/26 anonim ***** válasza:
Igen kérlek szépen az is.Tudod az embert minősíti a helyesírása,még akkor is ha az oldal anonim.Engem személy szerint nagyon idegesít ha egy olyan kérdést olvasok el ami teli van helyesírási hibákkal.Ez van.
2012. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!