Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éven felüli lányok (inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éven felüli lányok (inkább huszas éveikben járók), mit tennétek, ha a barátotok (22+) lecserélne titeket egy 14-15 évesre?

Figyelt kérdés

hogy élnétek ezt meg?

mit gondolnátok?


2012. máj. 19. 20:33
 1/8 anonim válasza:
4%
rájönnék, hogy annyira ronda vagyok, hogy már egy 14-15 éves kislány semellesesegge csaj is vonzóbb nálam . Tehát RANDA VAGY !
2012. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca.. ***** válasza:
ugyanazt mintha egy korombelire cserélne le, talán néhány jól célzott de szokásomhoz híven nagyon rossz poént ejtenék meg pedomaciról és a cumizásról, esetleg vennék egy szemránckrémet és intimtornára gyúrnék.
2012. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném, mennyit fizetnek a csaj szülei a babysittelésért, és közölném, hogy akkor se keressen, ha már unja oviba hurcolni a nőjét.

Aztán szűk baráti körben úgy berúgnék, hogy magara se ismerjek és másnap úgy folytatom az életem, mintha meg sem történt volna az egész kapcsolat.


24/N

2012. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Johnny B. Goode ***** válasza:
Sürgősen keresnék egy fazont a neten, akit Johnny B. Goode-nak hívnak, hogy felejtsek... :D
2012. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kiröhögném
2012. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy kicsi az önértékelése.

Hálát adnék magamban, hogy megszabadultam tőle.

Ez ugyanis beteges.


Egyébként félig-meddig megtörtént az eset velem.


16 voltam, amikor összejöttünk, 21, amikor szét. Kapcsolatunk alatt is végig a fiatal lányok társaságát kereste (állítólag csak barátság gyanánt, de ki tudja...), s amikor szétmentünk akkor ismét egy 15-16 éves mellett horgonyozott le, hiába volt akkora 29.


Visszagondolva egy nagy lúzer volt. Helyes volt, izmos, jó humorú, de nem úgy haladt az életben, ahogy kellett volna. Folyton változtatta a munkahelyét (már amikor volt neki), otthon lakott és nem voltak tervei.

Egy korabeli lánnyal nem is lett volna esélye, ezért kereste a friss pipik társaságát.


28/N

2012. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
29? na az nem semmi...
2012. máj. 19. 20:52
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 20:51


Bár magam ellen szólok most, de igaza van. Jól látja nagyon is. Én 22 vagyok és észrevettem, hogy egy ideje már a fiatalabb lányok a 14-16 év körüliek kezdtek igazán érdekelni, nem tudom megmagyarázni mással, csak az lehet az oka,hogy eléggé elcsesztem az életemet mostanságé és kb. azt sem tudom mi lesz a jövőmmel. De tudom, hogy rossz úton járok és ideje változtatnom.

2012. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!