Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek, ha megtudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek, ha megtudnatok h a baratotok talalkozot beszelt meg egy lannyal, aki tetszett neki regebben?

Figyelt kérdés
rajottem h a baatom egy idoben,mikor szakitottunk egyszer,elkezdett irkalni egy lannyal,aki mint kiderult regebben nagyon tetszett neki. de nemjott ossze. es kb 2het mulva mi osszejottunk megint,mert rajottunk nem birjuk ki egymas nelkul. utana nagyon jol ereztuk magunkat olyan jol elvoltunk,almomban sem kepzeltem volna,h elkezd azzal a lannyal talalkozot megbeszelni,ami vegulis nemjott ossze. ez a lany kedves es szerintem pont olyan amilyet elkepzel,belsoleg. ha ralisan nezzuk ,en szebb vagyok a lanynal,de ez nem lenyeg. en tobbszor csinaltam olyan megnyilvanulasokat,amit nem kellene megengednie valakinek a baratjaval szemben. de szerintem ez tutűltesz azon amit en beszeltem neha. es meg amiket irt,egyszeruen fel sem birom fogni. tegnapelott megprobaltam vele megbeszelni,vegulis csak oda jutottam,h tudom,h nemcsak engem szeretett egy idoben es tudom az ugyeitm,meg h miket hazudott. o azt allitotta h o mindigis engem szeret,stb nemtudja mar h bizonyitsa be. megbeszeltuk h fagylat boritunk erre az ugyre. multkor ,kb egy hete mikor osszevesztunk,nagyon kikeszult,lattam rajta. elvileg o nem rossz ember,csak ezt nembirom feldolgozni. talan en hibam is volt,h lehet nem ugy viselkedtem vele ahogy kellett volna. de akkor miert nem mondta meg? miert kell mashoz menekulnie? megorobaltam tultenni magam ezen,de tegnap mikor talalkoztunk,a mosolyom is eroltett volt,pedig megbeszeltuk nagyjabol,es meg en ajanlottam h zarjuk le a temat. de nemmegy annyira faj,h ezt csinalta,mikor en mar erot vettem magam a szakitasunk ota,h tobbet nem viselkedek helytelenul. nemtudom mit kellene tennem. mitmondanek honnan tudom a talalkozos megbeszelest? nemtudom mit tegyek de igy csak eroltetett lesz a jokedvem es csak szenvedek
2012. máj. 5. 12:56
 1/2 A kérdező kommentje:
jaj es meg azt kihagytam,h mikor szakitottunk,akkor a lannyal foglalkozott es megzavarta a fejet...aztan megis en kellettem neki..talan mert kozel lakom,vagy fene tudja,nagyon merges vagyok ra
2012. máj. 5. 13:29
 2/2 anonim válasza:
mindent mondj meg neki őszintén.. ha más lánnyal találkozgat az szerintem megbocsájthatatlan hogy a hátad mögött...de ha csak haverok és keveset találkoznak úgy meg lehet érteni..de én személy szerint annyira ideges lennék ha a barátom ilyet csinálna hogy egyből otthagynám mert ezzel csak téged aláz meg.Ha meg mást akar akkor mond mg neki hogy mondja meg őszintén és ne féljen szakítani veled.A hazugság a legnagyobb bűn még ha nem is történik köztük semmi.18/L
2012. máj. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!