Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárotokkal összejöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárotokkal összejöttetek középsuliban? Vagy volt, hogy kikezdett veletek? (főként lányok)

Figyelt kérdés

szóval tanárotokkal összejöttetek középsuliban, akár csak szex erejéig? lebuktatok? vagy többször ismétlődött?

hány évesek voltatok? érdekelnek az ilyen történetek, ha valósak...

és esetleg történt olyan extrém eset, hogy általános suliban?


2012. máj. 19. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Én, 17 éves lány voltam. Úgy kezdődött, hogy a fiatal 25 éves irodalom tanárom a dolgozatomra írt egy szerelmes idézetet. Aztán óra után szólt, hogy maradjak bent beszélgetni... volt hogy csak az asztal alatt térdeltem, de volt hogyha üres volt a tornaterem szertára ott. 1-2 év után vége lett
2012. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Hallottam konkrét esetet a környéken h a tesitanár "szórakoztatta" a tanítványait :) 1 csajt 100% h levarrt :D
2012. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és egyébként az ilyen művészeti sulikban a művésztanárok?
2012. máj. 19. 21:25
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Mondom én, hogy tanárnak lenni jó! :D
2012. máj. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magyartanárommal volt gimnázium 4. osztályában amolyan plátói kapcsolatom, tudtuk, mit érez a másik, de soha nem történt semmi. Zongorázott és énekelt nekem egyszer egy üres teremben, én a padon ülve hallgattam. Jártam hozzá magyar írásbeli érettségi előkészítőre, mindig végigbeszélgettük az egészet. Ballagáskor aztán kaptam tőle egy kézzel írt emléklapot. Sokkal szebb emlékként őrzöm ezt így mintha megdöntött volna párszor a magyarszertárban... :)
2012. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen, de hallottam, hogy a sulimban a tanár (30 alatti férfi) kikezdett a diáklánnyal (aki végzős volt). Nem is biztos, hogy ő volt csak kialakult vmi kettőjük közt, na és nem derült ki semmi addig, amig a lány el nem ballagott, mert ballagás után egy nappal már kézen fogva látták őket
2012. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem történt ilyesmi, de a suliba ahová jártam (most végeztem), már több ilyen eset is történt.

Szakközépiskoláról van szó, és ne egy elit helyet képzeljetek el.

A legkonkrétabb eset 1 éve volt nálunk. A tanár a koleszosokra "vigyázott" és egy diáklánnyal többször is lefeküdt.Összejöttek,titkolták stb... Később ez mind kiderült és a tanárt kirúgták, a lány pedig elment a suliból.Ők amúgy azóta is együtt vannak.


Aztán volt egy tesitanár aki rendszeresen fogdosta a lányokat.Pletykák szólnak róla is, hogy volt kapcsolata diáklánnyal, ezt nem tudom, de azt, hogy kirúgták az iskolából őt is azt igen.A kirúgás miértjét nem tudja senki, lehet h csak valaki panaszkodott rá, nem tudom.


Aztán maradjunk a tesitanároknál.A másik tesitanár aki NEM! fiatal.Úgy képzeljétek el mint a Hjú Heffnert (nem tudom, h hogyan kell írni a nevét:D bocsi:D).A pali hatalmas arc, és a lányok imádják.Elképzelhetőnek tartom, hogy a sokéves pályafutása alatt egykét lányt levarrt.

amúgy egy fiatal (kb. 28) barátnője van és nemrég született gyereke.

A lány öltözőbe be lehet látni a szertárból, mert lekapartak egy részt egy festett üveges ablakon.

Szóval ezek a tesitanárok nagyon benne vannak a témában.


Aztán van egy tanárnő aki lefeküdt egy diáksráccal (szóval ha pasik vagytok reménykedhettek:D).

A tanárnő a mai napig tanít, erről csak páran tudnak, viszont videó is van róla.:D (ne kérdezzétek, nem tudom h ez hogy jött össze:D).


És végül van még egy tanár.Szintén nő. Naszóval, róla nem tudom, hogy viszonya lett volna egy olyan diákkal akit tanít, de azt tudom róla, h az egyik barátom társaságával szokott bulizni.Hallottam róla ezt-azt.Ez a tanár szívesen bulizik a diákjaival is, és nem tartom elképzelhetetlennek azt sem, h velük is esetleg összehoz valamit.


Ja és engem meg letapizott az egyik tanárnő.:D

Azért ez is valami.:D


Ezek közül, kettőt tudok csak biztosra mondani, az egyik ugye a koleszos, a másik pedig a videós. A többit semmi sem garantálja.


Remélem "hasznos" válasz volt valamennyire.


UI: Bár nekem is volt egy olyan tanárnőm akit bevállaltam volna.:D (Ja és pasi vagyok!!! a félreértések elkerülése végett)

2012. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ezek nagyon meredek sztorik... melyik városban van ez a suli?
2012. máj. 20. 00:28
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nem semmi! : ) Szerintem azért ezek között vannak nem normális esetek is...Inkább olyan kihasználás alapú,nem?! Még ha két normális emberről van szó,akkor oké,de így... : )
2012. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A művészeti iskolák nem bűnbarlangok, kedves kérdező! Gyakran azok, akik ilyen iskolákba járnak, nagyobb teljesítményt kell hogy nyújtsanak, mivel a művészeti órák mellett kell, hogy megtanulják a közismeretet. E-mellett a konzikban 4-5 órát gyakorolnak, és szerintem a táncosok, színészek sem kevesebbet. Plusz az esti tanulás közismeretből, és ehhez még jönnek a szakmai (=művészeti) órák. Ahhoz, h. valaki ilyen iskolában jól teljesítsen, hatalmas szorgalom, teherbíró képesség kell. Az igazán nagy művészek közül sokan zárkózottabb természetűek, és igen mélyen érzőek. Én jártam általános gimnáziumba, és művészeti középiskolába is, és a gimnáziumra sokkal jellemzőbb, hogy a lányok egy része könnyen kapható, szerintem. Ott napi 2-3 óra tanulással akár kitűnő tanuló is lehet az ember.
2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!