Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallás — Áldás vagy átok?

Vallás — Áldás vagy átok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Átok.
2012. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyesek számára olyan a vallás, mint másnak a levegő.
2012. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vallás = Vallás
2012. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Amikor az emberi hagyományokon alapuló hamis vallást gyakorlatilag rámerőltették, sokat szenvedtem miatta. Miután azonban megismertem Krisztust a Bibliából az életem legszebb éveit élem.


Innentől fogva rád bízom a kérdés megválaszolását.

2012. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az őszintén vallásos emberek mind valami jó és helyes dolgot keresnek. Minden vallásban van valamennyi jó, egyikben több, másikban kevesebb. Mivel lelkiismereti szabadság van, minden vallásnak van létjogosultsága mindaddig, amíg mások szabadságát nem korlátozza: tehát nem buzdít a más felekezetekhez tartozók elleni, őket akár lelkileg, akár fizikailag bántalmazó magatartásra.
2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Embere válogatja,szerintem inkább átok(volt benne részem)de van,aki pont a szabadulást látja benne-persze lehet,hogy csak egy darabig,mert hát azért valljuk be,a vallás sok korlátot állít az ember elé,amitől egy idő után a legtöbb ember legszívesebben megszabadulna szíve mélyén.ismerek olyant is,aki hűen a vallásba kapaszkodott sokáig,aztán rájött,hogy átrázták,és szakított vele.
2012. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 dudiska ***** válasza:
Áldás ha az egyénnek jobbá teszi az életét!Átok ha nem tud a vallásában eligazodni.
2012. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyikre gondolsz.


Protestáns keresztényként azt mondom: ÁLDÁS.

2012. máj. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!