Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pestiek lehetnek kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pestiek lehetnek kapcsolatban egymassal?

Figyelt kérdés
annyira nagy es forgalmas hely pest, nem feltek, hog elhagyjatok a baratotokat/baratnotoket az utcan? vagy hogy nem talaljatok meg egymast egy talalkozon a sok ember kozt?
2012. máj. 20. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért Pest még nem New York. :D Elég nehéz nem szándékosan elkeveredni.
2012. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
áhh, Pesten mindenki egyedül él, mert ha sikerül is párt találnia valakinek az rövid időn belül eltűnik a városban... Kegyetlen egy hely, esélytelen itt párkapcsolatban élni, szóval ne is gyere ide mert nincs szükség az ilyen kreténekre mint te aki ilyen idióta kérdéseket tesz fel...
2012. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
,es ha pl. az aluljaroban AZ emberaradat kitepi a kezembol a parom?
2012. máj. 20. 13:35
 4/10 A kérdező kommentje:
a parja elol tunik el en ugy ertettem
2012. máj. 20. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a meglátásod. Kutatások szerint Pest 10 éven belül kihal mert az itt élők nem tudnak eleget foglalkozni az utódnemzéssel, hiszen mire megtalálják egymást a tömegben addigra megöregszenek.
2012. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor felhívod telefonon.. :D de akkora emberáradat csak aug20.án van az utcán max :)
2012. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:
Pest nem a tenger, hogy a hullám elvigye az embert és meghaljon. Nincs akkor tömeg amin nem lehet együtt átmenni. Ha esetleg mégis előfordul, akkor megvárjátok egymást. Gondolom mindketten tudjátok h hova mentek. Ha esetleg mégis elviszi egy emberáradat (ami hihetetlen), akkor felhívod, hogy hol van. Én 9.esen mentem be először egyedül pestre. Túléltem, hazajutottam, nem ettek meg. Ha eltévednék, akkoris hazajutnék. A barátnőmet pedig késsőbb ugyanúgy felismerném.
2012. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fujjj szerintem ez undorító. Csak Budaival kezdenék. Két pesti egymással? Te normális vagy?
2012. máj. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lehetnek együtt. Pest akkora város, hogy csak a transzszibériai express képes befogni, és bizony napok telnek el, mire egyik megállóból a másikba jutsz. a távot nem bírják ki a kapcsolatok. egyik barátommal beszélgettem, és félbeszakította egy szirénázó mentőautó:( szakított velem, mert azt mondta, még mindig inkább keresi a másik felét:(
2012. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utcán meg lehet találni egymást, és a találkozók is rendre összejönnek. Az viszont igaz, hogy egy nagyváros számos lehetőséget kínál, és ha egy kapcsolatban únja magát az egyik fél, hipp-hopp talál új partnert. Ráadásul pesten a homokosok száma is magasabb, és több a bűnözés is.
2013. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!