Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van valami bajom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami bajom?

Figyelt kérdés
Több a hüvelyváladékom és az is ilyen fehéres színű..már régebb óta ilyen azt hittem normális de már kezdek benne kételkedni szerintetek??
2012. máj. 20. 22:38
 1/8 reptail ***** válasza:
sztem te nem vagy normális :D
2012. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod ez normális nekem is volt régebben,tart egy ideig aztán egyre kevesebb lesz, akkor baj ha nagy tényleg nagy mennyiségü akkor viszont menj orvoshoz vele
2012. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Kételkedj tovább!

Nő (inkább lány) vagy, és nem ismered a saját tested! Remélem nem szexelsz még.. :D

2012. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért írtam mert eddig másabb volt...:/ nem kéne így leoltani...bocs hogy kérdeztem
2012. máj. 20. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi nincs semmi bajod el fog mulni
2012. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg felesleges ez az oltás. Ez az oldal ezért van.

És ha még nem ismeri a testét? Te úgy születtél, hogy mindent tudsz magadról? Ez a saját értelmi szintedet tükrözi.

2012. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor komoly a dolog...
2012. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a hasznos válaszokat.

aham fiú vagyok...-.- xd

2012. máj. 21. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!