Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lustaság fél egészség. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lustaság fél egészség. Ha ezt az elvet vallod, milyen típusú partnert találtál magadnak: ugyanilyet vagy pörgősebbet?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert én például régen pörögtem,mint a ringlispi.Betöltöttem a 30-at,most meg olyan vagyok mint a medve,aki téli álmot alszik egész évben.Viszont ha a partnerem ilyen lenne,az nagyon idegesítene,akkor mérgemben biztos felpörögnék:)Ha meg nagyon pörgős,azt se szeretem.A kapcsolatodban hogy néz ki ez a dolog : ugyanolyak vagytok ebből a szempontból,vagy teljesen különbözőek?
2012. máj. 20. 23:08
 1/4 anonim válasza:

Na most erre nem könnyű válaszolni,mert néha egyformák vagyunk,néha meg nem,ami annyit jelent hogy most per pillanat én nagyon lusta vagyok,viszont én meg nagyon mennék már,máskor meg én vagyok az,akit le kell lőni,mert be nem álla szám és kilométerhiányom van,én meg csak feküdnék itthon egész nap,és aztán ugye sokszor meg semmihez nincsen kedvem,nekem meg szintén,és van,hogy fordítva,és olyankor én is olyan vagyok.

Csak egy jótanácsom van,sose legyetek önmagukat skizofrénnek képzelő páciensek,mert bizony azok a párok,melyek két különböző egyedből állnak,nagyon megnehezítik majd az életeteket!

2012. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi első,tanulságos volt....:D
2012. máj. 20. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Orsi??
2012. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"Orsi??"


A nemet eltaláltad,a nevet nem.

2012. máj. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!