Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

A barátom néha elsziv egy egy füves cigit, és oylankor teljesen "bekattan".

Alapbol "macsos" tipus, de olyankor elég agressziv lesz, és mindig elakarja érni, amit akar(szex pl)

engem is kinált már, s mikor nem fogadom el, teljesen begurul...

szeeretem őt, nem akarom emiatt elhagyni, de ez idegesit

nem lehetne vhogy leszoktatni erről?


2009. jún. 28. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát én is tekertem néha a haverokkal (hetente, néha gyakrabban).

Dohányoztam (napi több mint egy doboz)

Ittam is eleget (14 éves korom óta és a fősulin volt, hogy heti 3-szor)


Jött a barátnőm aki megfogott a jellemével a határozottságával és a komolyságával. Előre megmondta hogy undorodik a dohányfüsttől. Én nem akartam elveszíteni szóval leszoktam a cigiről! MAGAMTÓL! Ő nem is vett komolyan amikor megígértem neki hogy abbahagyom. Aztán kb. havi egyszer megyek el bulizni, de most már csak nagyon ritkán fogok alkoholt fogyasztani és akkor is csak minőségit.

Emellett a füvet a bagóval együtt eldobtam és sehogy nem tudnának rávenni hogy szívjak, mert az első slukk után megölne a lelkiismeretem.

Ja elkezdtem sportolni és diétázni is. A leszokásból eredő feszültséget sportban vezetem le, mivel néha széttudnám verni a berendezést.. :$

Szóval ha miattad nem tudja letenni akkor az nem túl nyerő. Ha betépve próbálnék a barátnőmre mászni szerintem szétrúgná a tökömet és jogos lenne, mert a füvesek idiótán viselkednek! Keress inkább értelmes pasit, mert volt olyan barátnőm, aki miatt nem hagytam fel ezekkel.

Most viszont igen és ez jelent valamit

2009. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!