Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nekem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem nagyon tetszik, de soha nem hív el sétálni mellesleg más csajoknak írkál a képei alá nekem mért nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már elég régóta beszélünk Facebookon 4 hónapja egyszer találkoztunk csak akkor is én hívtam el bicózni, nem tudom, hogy tetszek-e neki... de nekem csak az a fura, hogy soha nem hív sehová, de mindig rám ír minden nap:/ nekem pár képemet lájkolta egy csajnak meg még írt is alá :( mi a baja velem? valaki tudna adni tanácsot?

2012. máj. 21. 14:25
 1/2 Zsóka.a.a ***** válasza:
Lehet hogy semmi baja nincs veled...csak más tetszik neki vagy úgy gondol rád mint egy barátra...de ha neked nagyon bejön állj elé és kérdezd meg..vagy agy neki jeleket hogy tetszik...nem kell minden esetben megvárni hogy ő kezdeményezzen...vedd kezedbe a dolgokat és kezdeményezzz..."nem kell várni a sült-galambot " :P:P
2012. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii :D Nem szeretném várni a sült galambot, de olyan ez a gyerek, hogy ilyen nagyon ritka :D elhívtam bicózni meg mondat neki, hogy majd menjünk el valahova ő meg csak azt írta majd meglátjuk...:( de nem úgy ír, hogy 5 perc után válaszol hanem folytatólagosan és mindig van témánk ezt én nem értem :/ vagy hogyan mondam meg neki hogy tetszik nekem? Mivan ha nem tetszek neki és besülök?:$
2012. máj. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!