Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, 15 éves. Nem sokat találkozunk, mert kb. 150 km-re lakik tőlem. Általában Facebook-on szoktunk beszélni, nagyon szeretem(mint barátot), csak azt érzem, hogy kezdek többet érezni. Hiányzik, úgy szeretném megölelni, és annyira jó lenne ha itt lenne mellettem. Kezdek beleszeretni vagy mi van?
2012. máj. 21. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat gondolsz rá akkor valószínűleg igen
2012. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy szenvedni fogok miatta, mert azt hiszem, hogy a testvére tetszik(ezt elfelejtettem bele írni), hogy belé nagyon szerelmes voltam/vagyok, nem tudom, és most össze vagyok zavarodva.
2012. máj. 21. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Várj akkor most kibe is vagy szerelmes vagy ki is tetszik igazán? Ezt el kell döntened
2012. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nem tudom.
2012. máj. 21. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztam, és rájöttem, hogy a barátomat szeretem, ez már biztos.
2012. máj. 21. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!