Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy sose lesz senkim?

Figyelt kérdés

Eddig egy barátom volt (első szerelem) , aki igazából sose szeretett , míg én úgy törődtem vele , ahogy senki más. A szakítást nehezen dolgoztam fel , s amíg én depis voltam , addig ő már a sokadik nőjét fogyasztotta. Aztán beleszerettem a legjobb haverjába , akivel egyszer smároltunk. Megkérdeztem járunk-e , nemet mondott. Őutána is sokáig sírtam , őt még most se felejtettem el - haár nemrégiben kisétáltak mindketten az életemből , ő csütörtökön visszatért , miután szakítottak a barátnőjével. Én ismét bepróbálkoztam és megint kosarat kaptam és úgy érzem sose lesz senkim. Mindenki más boldog körülöttem. A legjobb barátnőim mind szerelmesek és a szerelmük viszonozva van .. egy barátnőmnek megkérték a kezét , nemsokára lesz az esküvője.. nem szeretnék depressziós lenni , általában pozitívan gondolkozom , de ezt a két fiút nagyon szerettem - illetve az utóbbit most is. És ilyenkor pesszimistán állok a világ elé.

Ó és ez 5 hónap eseménye.

18/N


2012. máj. 13. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
küldj képet, és megmondom
2012. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ASOT ***** válasza:

jajj istenem!


nem vagy lemaradva semmiről!

az eljegyzésről meg végképp!


jó korban vagy! továbbra is légy nyitott, csak jobban ismerd meg legközelebb az illetőt és ne repkedjenek a fejed felett madárkák míg nem ismered.

Nagyon sok pasid lehet még!


feleslegesen aggódsz! hidd el!

2012. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok 21 évesen :))
2012. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy akkor nem kell aggódnod.Ha átlagos akkor jobban kezdeményezz, ismerkedj stb.
2012. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Millió időd van még, mint égen a csillag! Fiatal vagy, én 37 és egyedül, de nem gondolom, hogy fel kell adnom...
2012. máj. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jó fej vagy, nem vagy hisztis, se rib@ncos, akkor szerintem megfogod találni az igazit!

Amúgy én is úgy érzem hogy nem lesz soha senkim..:'(

2012. máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nahhh, most már én is úgy érzem...
2012. máj. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az csak 2 érzéketlen fax, én úgy kiábrándulnék a helyedben hogy ne tudd meg :D

(hetero vagyok nem kell semmit félreérteni)

F18

2012. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Este nagyon rossz volt , remegtem és rosszat is álmodtam , de a vihar után felbukkant ismét a szivárvány. Mondtam , hogy nem szeretnék depis lenni , abból elég volt , köszönöm és szerintem még nem is gyógyultam ki belőle teljesen. Igazából gyakran azt érzem , hogy csúnya vagyok - hiszen ez a két srác is érzékeltette velem. Eddig egy fiú mondta , hogy szép vagyok , okos vagyok , aranyos , ő mondjuk tényleg érettebb a koránál is , de az ország másik végébe lakik és csak barátok vagyunk - én nem akarok többet ennél. Ha valaki meg is jegyzi ezen kívül , hogy szép vagyok , az idős néni/bácsi. Korombeli srácok sose - sőt , néha azt érzem , ki is nevetnek. Ha villamoson , vagy buszon utazok. Illetve ha nekem tetszik valaki és a barátnőimmel vagyok , akkor annak az illetőnek biztos a barátnőim tetszenek (legjobb barátnők vagyunk , ők álltak mellettem a bajban is - egyikük nagyon szép , szőke hajú lány , minden pasi odavan érte , most barátja is van..) Ennyi lenne a problémám így kora reggel , bocsi a hosszúságért.
2012. máj. 14. 08:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod magadról hogy szép vagy-e akkor küldj egy képet és őszintén megmondom a véleményem rólad úgyse tudod hogy ki vagyok, és én se hogy te ki vagy.
2012. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!