Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akárki segítene nekem pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárki segítene nekem pasi ügyben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne meg vagyok kavarodva nem értek semmit valaki segítsen nekem :( 16/L

2012. máj. 21. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben drága mert igy nehéz lesz segíteni
2012. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tetszik egy fiú 4 hónapja beszélünk fészen mindig rám ír, de nem hív el sehova egyszer hívtam én el akkor nagyon jól elvoltunk, de nem hív sehova ír egy folytába és nem értem most tetszek neki vagy csak játszik velem?
2012. máj. 21. 16:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát kérdezz rá. Ha folyamatosan ír, akkor érdeklődik. A férfiak nem úgy gondolkoznak, mint mi nők. Szóval lehet, hogy neki fel sem tűnik, hogy ezzel milyen dilemmát okoz.

2012. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor elég sötét lehet ha nem vette eddig észre :/ De hogyan kérdezzek rá?
2012. máj. 21. 16:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem sötét, csak egy srác, aki vagy gyáva, vagy tapasztalatlan, vagy egyszerűen csak épp olyan egyszerűen gondolkozik, mint a társai zöme :)


Kérdezz rá konkrétan, hogy mit gondol rólad :) Mit veszíthetsz? Ez a helyzet, amiben jelenleg vagy úgyis csak kellemetlen élményt okoz, szóval csak nyerhetsz hosszú távon.

2012. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazad van :) Hogy kérdezzek rá? Parázok nagyon :/
2012. máj. 21. 16:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Így, ahogyan mondtam :) Hogy mit gondol rólad, mit gondol a kettőtök közötti kapcsolatról :)


Ha ezt a kérdést nem érti, akkor valóban sötét :D

2012. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félek, hogy nem fogja érteni és én égek be :D De akkor tuti sötét és hagyon a fenébe :D
2012. máj. 21. 16:52
 9/13 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek :D


Azért majd meséld el mi volt :)

2012. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Majd írok üzit okés? :))
2012. máj. 21. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!