Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól dől el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól dől el 100%-osan a szexuális hovatartozás?

Figyelt kérdés
13/F vagyok és szerintem meleg vagyok mivel néhány fiú tetszik nekem és én nagyon megijedtem amikor ezt megtudtam mivel én egyáltalán nem akarok meleg lenni. Néhányan azt mondták hogy nem biztos hogy meleg vagyok csak ebben a korban fejődik ki ez a dolog és hogy ha majd teljesen "érett" leszek akkor dől el igazán a szexualitás. Ez igaz lehet? Ha igen akkor kb hány éves koromban fog ez eldőlni? Normális válaszokat!

2012. máj. 21. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igazuk van a többieknek, egyáltalán nem biztos, hogy meleg vagy, csak ugye ez pont az az időszak, amikor összevissza szórakoznak az emberrel a hormonok.

18 éves korodra már úgy vélem tudni fogod tökéletesen, hogy melyik nemhez vonzódsz.


Akkor sem dől össze a világ egyébként, ha esetleg homoszexuális lennél. Az embereknek nincs baja azokkal a melegekkel, akik nem mutogatják a másságukat és nem kérkednek vele. A többségük éppen ugyanúgy él, mint bárki más.

2012. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
17%
Szerintem ez a dolog már óvodában eldől, hogy melyik nemhez vonzódsz jobban..de persze vannak akiknél ez csak az iskola kezdetekor de van olyan is akinek a középiskola elején dől el...ez az emberektől függ.
2012. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyébként lány is van, aki tetszik?
2012. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Velem soha nem volt olyan, hogy fiú 'tetszett' volna, mondjuk az én gyerekkoromban még igazából fel sem merült, hogy egy fiú a fiúkhoz is vonzódhat - ez modern dolog. Persze a történelem folyamán volt egy pár ilyen eset, ezt nem tagadom, de korántsem volt divatos, mint manapság.
2012. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy ember sem teljesen hetero, es egy ember sem teljes homoszexualis. Szoval 100%-osan sosem fog eldolni.

Viszont valoszinuleg csak a hormonjaid szorakoznak.

2012. máj. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Bizony sosem 100%. Én mondjuk már 12 éves koromban tudtam, hogy a fiúk érdekelnek, és ez azóta sem változott. De nem zárom ki, hogy még változhat :)


Ettől függetlenül azt mondom, ebben a korban még ne aggódj a címkéken, a nemi identitásod szép lassan kialakul majd magától is, és olyan lesz, amilyen, igazából nem tehetsz mást, mint megpróbálod elfogadni.


Én sem gondoltam magamra melegként kb. 17 éves koromig. Sosem akartam az lenni, mégis az lettem. De igazából nem is bánom. :)

2012. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Mi ez a hülyeség, hogy nem 100%? Ti is az emtívín nevelkedtetek...
2012. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Van olyan is, akinek felesége és gyerekei is vannak mire kiderül, hogy megbuzult.
2012. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
17:54 Már akkor sem néztem az MTV-t, amikor még zene volt rajta :P Viszont láttam már karón varjút, magát heterónak valló, de szinte csak pasival szexelő férfit, egy haverom két gyereket nevelt fel, aztán elvált és most pasija van, egy munkatársamról meg csak azt tudtam elképzelni, hogy a felesége nem AKARJA látni, hogy férjura mekkora homár.
2012. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mégvalami: én meleg vagyok, pedig voltam már csajjal :P
2012. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!