Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal 1 hónapig megszakít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dora17 kérdése:

Barátommal 1 hónapig megszakításos szexuális életet éltünk böv lent?

Figyelt kérdés
8.án kellett volna megjönnie erre rá 20napra jött meg ... olvasgattam a neten és elvileg a szervezet csinálhat olyat ed mondjuk elég ritkán h csak 1 része a nyálkahártyának válik le és ez nagyon hasonló a menstruációhoz de mégis terhes vagyok ti mit gondoltok terhes vagyok?

2012. máj. 1. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok, anyuka!
2012. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán vehetnél egy tesztet és kiderül.

Ha csak kevés barna pecsétes vérzésed van, akkor esélyes a terhesség.

Ha rendes, erős menzesz, akkor mondhatni kizárt.

2012. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk ha még nem fordult meg a fejedben, akkor azt javaslom, hogy csinálj terhességi tesztet. bár aki megszakítással "védekezik" az ne rinyáljon a két csík láttán....
2012. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

vettem tesztet negatív.

Le írom még 1x itt azzal van a probléma h a vérzésem megvan, de most más milyen. 7hónapja vagyok együtt a barátommal és néha előfordult az első párhónapba is h nem gumival csináltuk, de megjött normálisan és most meg kb 50nap maradt ki a 2 menstruációm között és ismerőseim is mondják h 20nap azért sok....:S

2012. máj. 1. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
rendszertelen a menstruációd, de hogy van-e köze az aktív szexuális életnek a nyálkahártyához hát azt sajnos nem tudom... 50napos menzesz már rendszertelennek mondható...ha bármi kérdésed van, szerintem érdemes ellátogatni egy nőgyógyászhoz.
2012. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!