Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ez az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Mennyire normális ez az én koromban?

Figyelt kérdés
Szóóval..arról lenne szó, hogy..azt hiszem én még nem voltam sosem rendesen 'szerelmes'...vagyis tetszettek srácok, de aztán meg kiábrándultam nagyon hamar..a "kapcsolataim" kb. 3-4 naposak, a maximum egy hét volt TÁVOLSÁGGAL:/..és az a gáz, hogy mondják, hogy ismerjem meg xy-t, majd később kialakulnak az érzelmek..de ha egyszerűen nem tetszik?:/ nem alakul ki bennem semmi:( jaa, és amiután megszerzem a pasit, akkor már nem érdekel, rosszabb esetben megundorodom tőle:|... a legutóbbit azthiszem valamennyire már szerettem..mert jólesett látni, jó volt vele beszélgetni, stb..de ő engem két nap után dobott, (életemben először dobtak) mert más csajt szeret. Hát így jártam:( tehát azt szeretném tudni, hogy normális dolog ez ami velem történik? Mindig kiábrándulok..:(! nagyon fontos, előre is köszönöm!:)
2012. máj. 21. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
És akkor mégis hány éves vagy?
2012. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát minden kiderült, csak az nem hogy hány éves is vagy. 15 körülire saccolom, úgyhogy nem gáz, abban a korban elég gyakoriak a fellángolások, meg amúgy is később sem gáz, csak ne kezdj bele mindenféle kapcsolatokba, várj egy darabig aztán próbáld újra a pár szerzést
2012. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, köszia válaszokat. Akkor megnyugodtam eg ykicsit:)
2012. máj. 21. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja! Hogy csak 14 éves vagy. Nem is értem, mint akarsz? Hogy hirtelen legyen egy 3 éves kapcsolatod? Vagy mi?


Amúgy majd ahogy öregszel rájössz, hogy vannak nők, helyzetek és esetek amikor egy jó dugás szüli a szerelmet.

De egyelőre ne próbáld ki. Az fránya oxitocin.

2012. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyaa ez tjól megmondtad:D köszönöm:)
2012. máj. 21. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!