Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális az én koromban ez a...

Normális az én koromban ez a hozzáállás? 16/L.

Figyelt kérdés

Nem akarok járni, csókolózni, lefeküdni senkivel, mert félek az érzéstől. Volt már barátom, igaz csak 1, és nagyon rossz volt vele... Nem feküdtem le vele, csak csók volt, de az is undoritó. Nem akarom, félek elveszteni, vagy akár csak pettingelni is, mert nem tudom, milyen érzés mást megérinteni, vagy ha engem érint meg vki... Sőt, undorodom az emberek érintésétől. Van 1 srác aki tetszik, sőt azt hiszem mondhatom "plátói szerelemnek" is, de neki is csak azért tenném meg, hogy neki jó legyen, szal csak muszálybol.

Normális ez? :S Ha valaki tud, segitsen. (Le is szolhattok nyugodtan -.-")


2009. jún. 23. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.Majd ha megszeretsz valakit,akkor kívánod az érintését,csókját stb.Nem késtél még le semmiről.És nem kell a többiek után igazodni.
2009. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát..megnyugtatlak 1 éve ugyanez volt velem is:S de ma már nagyon felkeltette az érdeklődésemet az ellenkező nem:R
2009. jún. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ugye van az a srác... ha maszturbálok, rá gondolok, egyszerűen olyan jó lenne vele.. meg minden. :$ tudom, ez ciki, de ezvan. Ssak nem merem elképzelni se, hogy hozzámérne egyeltalán... :/ És neki milyen lenne? :S
2009. jún. 23. 22:55
 4/11 anonim válasza:
Neki biztos, jó meg neked is ha tudnád milyen jó. :)
2009. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem ha pl. összejönnél vele, akkor kellene, hogy időt hagyj magadnak és ő is Neked, amíg testileg is közelebb tudtok kerülni. Ha igazán megismernéd és lassan haladnátok, szerintem teljesen más lenne, mint így belegondolni, hogy milyen lenne, ha durrbele.

16 évesen pedig tényleg semmi para, ráérsz még bőven..

2009. jún. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez mind csak pszichológia. nem vagyok pszihomókus, de 16 évesen még nem késtél le semmiről. sőt! a te korodban büszkének kéne lenned az érintetlenségedre! persze ez is csak egy vélemény. majd ha el kezd járni az agyad mindenféle helyzeten, le fogod vetkőzni ezeket a gátlásokat.
2009. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én büszke vagyok rá, sőt... az a véleményem, én ezt meg akarom tartani, mert szó szerint undorodok az emberek érintésétől.. :/ (gondolom ez már nem normális...)

igen, kiráz a hideg, hányingerem lesz, remegek, félek.

ez normális? :S

2009. jún. 27. 23:35
 8/11 anonim válasza:
ez már nem...
2009. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát kicsit ijesztő...nem lennék a helyedbe! Lehet azzal az egy pasival sem volt jó mert nem éreztél iránta semmit...(bocsi, ha tévedek!).
2009. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnapelött, 12.03-as, nem tévedsz. =)
2009. júl. 26. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!