Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés

17 éves leszek lassan, volt már egy barátnőm akivel 1 hónapig voltam együtt. De mostanában nagyon önbizalom hiányos vagyok. Ez furcsa, mert a lányok általában azt mondják rám hogy helyes vagyok. Az öltözködésemmel sincs gond. Úgy szoktam érezni, hogy egy szép lánynál sincs esélyem, sőt van amikor úgy hogy még a csúnyáknál sincs mert miért pont én kellenék neki? Általában mindig az a gondoltam hogy: "miért pont én kellenék neki, ha úgyis találhat jobbat."

57~58 kiló vagyok, 178 centi magas.

Arcra átlag, szóval nem vagyok csúnya és van aki azt mondja hogy helyes vagyok, viszont a testemen egy gyerekkori balesetből adódóan egy csomó helyen hegek vannak, van ahol jobban látszik, van ahol kevésbé. Úgy érzem hogy nem zavar ez engem nagyon, de ki tudja, talán tudat alatt mégis ez az ok. Másik gond ami talán önbizalom hiányból adódik, hogy félek az olyan "rajoskodó" emberektől. Akármilyen kicsi termetű, ha olyan fajta hogy nagy az arca, és beszól meg minden, megijedek tőle, mert tudom hogy ha esetleg megütöm akkor azonnal hívja a haverjait.



2012. máj. 21. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy gitározok és rendszeresen futok.
2012. máj. 21. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte teljesen ilyen vagyok mint te, csak lányban :)

Én félek a lenéző pillantásoktól, meg a "mini-ribik" beszólogatásaitól. Nekem is azt mondják, hogy szép vagyok... de valamiért nem ezt érzem.

Szerintem neked is lehet az az oka, hogy félsz a rajoskodó emberektől. Én speciel rühellem őket... :D

15/L

2012. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen lehetséges... Elég sokszor beszólogatnak. -.-
2012. máj. 21. 21:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű ért(ek) olyan esemény(ek), kiskorodban, ami felkészületlenül ért. Én is ilyen vagyok, de mivel senkinek a tanácsa nem vált be, hogy hogyan kellene önbizalmat szerezni, így pár éve letettem róla és kicsit megkeseredett, kárörvendő, szúrós negatív ember lettem, aki képtelen párkapcsolatra.

Ami neked segíthet viszont: gondold végig mi az amiben jó vagy (ez valószínű olyan dolog lesz, amit szeretsz is csinálni), mert mindenki jó valamire (titokban akár a legjobbnak is tarthatod magad benne, nem bűn, csak ne hangoztasd) azt a dolgot csináld sokszor, fejleszd magad benne, aki jobbnak tűnik benne nálad, attól less el dolgokat, az elért sikerek, és ha úgy érzed, de szerintem, ha ez megvan, keress rá platformot, ahol megmutathatod, mert a pozitív visszajelzés fontos. Én sajnos a lányokhoz nem tudok tanácsot adni, mert a legtöbb pillanatnyi érzelem és hit alapon működik (ennyit leszűrtem már), ami számomra kínai.


26/f

2012. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!