Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség vagy csak felsértettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy csak felsértettem?

Figyelt kérdés
A barátommal múlthéten gumi nélkül csináltuk olyan 3 percig kb. rá 1 hétre kis vérzésem volt.Olvastam hogy terhességnek a jele is.1 óra újjazás után lehet felsértette és akkor msot terhes vagyok?
2012. máj. 21. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
1. ujjazás. 2.elélvezett közben? 3. szerintem nulla százalék az esélye
2012. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megujjazott, nem vagy terhes. :D
2012. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem élvezet belém
2012. máj. 21. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhesség jele is, meg kb 120 másik dolognak, egy hét alatt begyógyul minden seb amit ujjazás közben okozni lehet, viszont lehet bármi más oka is.

Szerintem nem valószínű hogy terhes vagy, de kb egy ezresért lehet venni tesztet, az nagyobb valószínűséggel mondja meg mint innen akárki.

2012. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

három ok lehet:

1. felsértet

2. terhesség

3. méhszájseb (ez főleg abban az esetben ha máskor is előfordul)


vegyél tesztet, hogy 100%-ra menj

2012. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!