Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha kaparom a falat, véresre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha kaparom a falat, véresre verem az öklömet, hányok, és ordítok éjszakákon át a fájdalomtól, amit velem tett. Ez természetes?

Figyelt kérdés
volt barátnőm iszonyúan elárult, és őszintén: tönkretette az életem, mármint, minden, amiért húsz éven át dolgoztam, elveszett, menthetetlenül. a fent leírtak szerint viselkedem. ilyen esetben ez elfogadható?
2012. máj. 22. 11:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A gyakorikerdesek teljesen anonim, tehát ha elmondod a konkrétumokat, senki sem jár rosszul. Ha nem mondod, nem volt értelme a dühngésednek, a segítségkérésnek.


Gondold meg jól!

2012. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Remélem már meszakítottad vele teljesen a kapcsolatot! Kezdj új életet menj el teljesen más irányba és minél messzebbre tőle!
2012. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Te vagy az a bankos gyerek?:D akinek a nője elárulta vmi sztár banki ügyeit.. Rudolf Péterét asszem?! és kirúgták a bankból a csávót. Am nem természetes, keress normális csajt és vegyél be nyugtatót, de nehogy rászokj! Járj el a barátaiddal és tereld el valahogy a figyelmed, tudom hogy nehéz de nem tehetsz mást ha nem akarsz megőrülni!
2012. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, vannak dolgok, aminek a vesztesége, meg a tehetetlenség, hogy nem tudod visszacsinálni, ekkora fájdalmat okoz.
2012. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mindenképpen fordulj egy pszichológushoz, ő tud segíteni, és gondolom az orvosi titoktartás is vonazkozik rá. Hidd el tapasztalatom hogy sokat tud segíteni nagyon!
2012. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!