Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab férfiak elvárják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arab férfiak elvárják, hogy a nő fusson utánuk?

Figyelt kérdés
Volt kapcsolatom ezzel a fiúval.Elég régóta ismerjük egymást kb 6 éve.Mégis valahogy mindíg én keresem.Most ugy gondolom nem fogom.Véleményetek?
2012. máj. 22. 13:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem várja csak elfoglalt.... épp azt számolja hány tevét érsz meg neki.
2012. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Én nem ismerem az arab kulturát de a magyar férfiak többsége is lassan elvárja hogy fuss utánuk de szerintem véletlen se tedd meg ugy értem ha akar töled valami legyen arab magyar német akármi majd keres föleg ha hiányzol neki
2012. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Én az ellenkezőjét tpasztaltam. Dolgoztak a munkahelyemen. Rettenetesen tudnak udvarolni. Ha megtetszel neki, nem restell odamenni és megkérdezni randizol-e vele.


24/N

2012. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem ennek semmi köze ahhoz h arab, főleg mert az arab nők nem is rohangálhatnak pasik után. Lehet arra vár, h a szülei megmondják, kit vegyen el :D - na jó ez csak vicc. Arra nem gondoltál, h nem jössz be neki?
2012. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem, a nőnek kell elől futnia a sok aknamező miatt.
2012. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ha nem jövök be neki,akkor miért bukott ki a száján a szeretlek szó?
2012. máj. 22. 13:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor passz. De azért, ha nekled kell hajtani, az nem a szerelem csalhatatlan jele. Lehet meg akart dönteni. N em azért de én kicsit jártasabb vok az arab kultúrában, és véletlen tudom, h hajlamosak ribinek tartani az európai/amerikai nőket
2012. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
nagyon furcsa az egész.mert mondta ,h annál... többet érek neki.nem tudom,hogy értette.
2012. máj. 22. 13:57
 9/20 anonim ***** válasza:
Lehet töri a magyart és nincs tisztában a szeretlek szó értelmével:)
2012. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Johnny B. Goode ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy van elég magyar férfi, keresgéljetek az itthoniak között.

Ha meg nem, akkor ne sírjatok utána a kultúrakülönbség miatt...

2012. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!