Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab férfiak elvárják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arab férfiak elvárják, hogy a nő fusson utánuk?

Figyelt kérdés
Volt kapcsolatom ezzel a fiúval.Elég régóta ismerjük egymást kb 6 éve.Mégis valahogy mindíg én keresem.Most ugy gondolom nem fogom.Véleményetek?
2012. máj. 22. 13:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lehet:)Mert nem úgy viselkedik,mint aki szeret.francba...
2012. máj. 22. 14:03
 12/20 A kérdező kommentje:
De ha egyszer nekem ez a srác kellene,akkor hiába akarok én magyart,kínait,németet....Nem azért kell mert más a bőrszíne.kedvelem.
2012. máj. 22. 14:07
 13/20 Johnny B. Goode ***** válasza:

Akkor szenvedj emellett a fiú mellett.

Egyébként, ha máshonnan nem is, legalább a filmekből, hírekből vagy bárhonnan is, de tudhatnád, hogy az araboknál csadorba tekerik a nőket, tehát eleve nem lehet divat, hogy a nő rohanjon a férfi után.

Arról nem is beszélve, hogy aki igazi arab, az egy idő (főleg házasság) után a tulajdonának tekint majd és eltűnik szép lassan az arab "nyájasság"...

2012. máj. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
szenvedni épp nem szenvedni épp nem szenvedek.ezt a csadoros kérdést már megbeszéltük vele.és azt mondta ez hülyeség.ott is csak aki fanatikus vallásos az viselkedik így az asszonyával.
2012. máj. 22. 14:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan nem kezdenék arab férfival..nincsen velük emberi szinten problémám, de ahogy ők párkapcsolatban viselkednek, az egyenesen borzasztó. Kedves kérdező, ne higgy el neki mindent, ott nem igazán kezelik a nőket egyenrangú félként. Ha bármi alakulna köztetek, egy dolog eszedbe ne jusson: semmiképp se költözzetek arab térségbe, különben véged lesz...sajnálom, nekik egészen más a kultúrájuk, másak az emberi illetve társadalmi normáik.
2012. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mert az arab pasik mindenkinek ezt mondjak szeretlek. Ám inkábbloholni szoktak a csajok után legalábbis utánam loholt egy pár nyaraláson.ja és mindegyik mondta szeretlek ami annyit jelent megd...ak
2012. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem arab volt a ferjem, /8ev/ de egy percig sem gondoltam hogy futnom kellene utana. Szerettuk egymast es ezt ki is mutattuk. Biztos rossz lehet ilyet *hallani* de ugy gondolom talan nem szerelemes beled, /abbol gondolom hogy mindig csak te keresd/. Ha te nem keresned, megbizonyoshatnal abba hogy szeret e. De amiket irtal szerintem ne remenykdej.
2012. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szóval én nem kerestem a srácot.Mert ne mindíg én keressem.6 napig nem beszéltünk.Erre ő megint keresett.Ezzel a szöveggel,hogy szia.Már nem szeretsz?Hozzá teszem soha nem mondtam neki,h szeretem e vagy sem.Én azt válaszoltam ,h te sem.de ugyis tudom,h ő imád.Mondtam nem tudom.szóval megint nem jutottunk dűlőre.és nem is értem az egészet,mert nem jó ez nekem.de igazából komolyan sosem tudtunk leülni beszélgetni.talán nem meri felvállalni a dolgiat?nem tudom.akkor minek keres.szex miatt biztos nem.más városban lakom mint ő.nem is találkozunk.furcsa.vélemény?
2012. máj. 24. 11:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem szeretnem ha rosszul erezned magad azert amit irni fogok tudom milyen rossz bizonytalansagban elni es folyton a miertekre keresni a valaszt. mint mar emlitettem nekem volt arab ferjem. bar mar vege nagyon joban valtunk el. visszont nyolc evig lattam amit a sogorom csinalt. csinal is a mai napig.

Egyszerre tobb csaja is volt annak ellenere hogy otthon feleseg es harom gyereke volt. sajnos a lanyok errol nem tudtak. volt egy ket hosszab kapcsolata is de akkor is folyton hazudozott.

sokszor amikor megunta az adott lanyt nekem adta oda a telefont hogy vegyem fel es mondjam en a felesege vagyok. persze amig kellet neki a lany (szep volt es mindig hozta magaval csak hogy mutogassa. vagy csak unatlozott. Esetleg a sex miatt.) egyszoval sok lanyt sok minden miatt hulyitett. pl: fel jottek hozzank vacsorazni es azt mondta elveszi felesegul a lanyt mert anyira szeriti. masnap meg masik lannyal jott haza a telefonjat kikapcsolta a lany meg engem hivogatott ( kesobb ez miatt sem baratkoztam ossze a baratnoivel). Amugy nem egy hazban eltunk. Szomszedok voltunk. sajnos a te eseted is kisertetiesen hasonlit ezekhez. most nem mondom hogy hagyd el mert nagyon szenvednel (most is) de probald meg lassan elfelejteni. adj magadnak fel-egy evet es ha ezalatt az ido alatt nem tortenik nagyon komoly valtozas akkor mar nem is fog. ne pazarolj ra sok idot az eletedbol mert nem erdemli meg es te kesobb nagyon fogod sajnalni. Az az ido es az a sok csalodas ami erni fog segiteni fog kilepj ebbol a kapcsolatbol.

De en kivanom neked hogy ne igy legyen es boldog legyel vele. vagy massal.

2012. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tudom igazad van és én is hasonloan gondolom.Nem is keresem.Velem ne játszon.és nem vagyok nagyképű,sem önelégült,de nézek tükörbe és nála sokkal szebb vagyok:)Nem is értem mire van úgy oda,hogy ezt meg merészeli tenni.Egye ő a kefét,hogy nem körülötte forog a világ.
2012. máj. 26. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!