Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hív fel egy férfi éjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív fel egy férfi éjjel egy nőt?

Figyelt kérdés

Ha valakivel beszélő viszonyban vagytok, sokat telefonálgattok és a srác éjjelente is felhívna, 22-23 óra után is, nme értenétek félre?


Túlreagálom, ha azt mondom nem hiszem el, hogy este ok nélkül rám gondol?


2012. máj. 22. 14:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Velem volt úgy, hogy hosszú éjszakákat átbeszélgettem egy férfival (nem srác, meg fiú, 38 éves), baromi jókat beszélgettünk, nagyon jóban is lettünk, állandóan találkoztunk, én ezeket mind jól félreértettem mert egy idő után kiderült, hogy csak barátkozni akart (persze addigra én már szépen beleszerettem).


Szóval sosem lehet tudni, de alapból (ha saját ellenkező tapasztalatom nem lenne), azt mondanám, hogy nem véletlen.

2012. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ismerős. :)
2012. máj. 22. 16:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Eppen megkivant es kellett neki a hangod, hogy konnyebben elmenjen:)
2012. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Miközben velem beszélget. Humoros lenne! :)
2012. máj. 27. 20:24
 15/16 Doktor úr ***** válasza:
Ha akarsz többet akkor egy este te is felhívhatod valamilyen okból aztán elkezdtek beszélgetni. Aztán egyszer csak rászánja magát és elhív valahova személyesen is.
2012. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Még eddig nem történt meg! :]
2012. jún. 11. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!