Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irritál az a tudat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irritál az a tudat, hogy a fiúk milyen malacok!?

Figyelt kérdés

sose képesek normálisan viselkedni velem, elegem van hogy szimplán csak "rámugranak".

ja és a szexen kívül semmiről sem óhajtanak beszélni.



2012. máj. 22. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát kvantummechanikáról elég nehéz a legtöbbel...
2012. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

mert aki nem tud a kvantummechanikáról beszélni, az már csak buta lehet, kedves utolsó?


és veled tudnék vajon beszélgetni a fix 50-es obiról? vagy a teppingelésről?


naugye.

2012. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
kérdező: milyen cuccokban jársz és hogyan viselkedsz általában?
2012. máj. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12-es

A kettőből a fix 50-es obit azt ismerem. Amúgy ezt egy eltúlzott példának szántam. Engem az ilyen Barátok Közt, CSISZ és Tesco akciók közé beszorult gondolkodású lányok szoktak irritálni, akik a Panama.csatornát is a fürdőben kezdik keresni. S igen tudom hogy hibámként felróható, de én nem szoktam csip-csup dolgokról beszélgetni. Vagy legyen értelme, vagy megfelel a csend is.

2012. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

azért írtam ezt a két példát, h lásd, nem mindenki ért ugyanahhoz. a kommented alapján az jött le, h ha egy lánnyal nem tudsz beszélgetni a kvantummechanikáról, akkor csak a szexről tudsz. erre reagáltam azt.


jó, nyilván ne csak ilyen felszínes dolgokról tudjon beszélgetni a lány, de abban nem értek egyet, h ha nem épp az élet nagy kérdéseiről beszélgettek, akkor miért ne lehetne arról beszélni, ami kevésbé jelentős, mégis érdekel titeket? legyen szó bármiről. nem szélsőségekben kell gondolkodni, mert az se jó, ha az ember csak "csip-csup" ügyekről tud beszélni, meg az se, ha csak komoly témákról. nyilván jó a csend is, de azért a nők inkább azok a dumálós típusok, ezt el kell fogadni, még ha néha olyan témákról is beszélnek, ami nem feltétlen érdekli a másik felet. ilyenkor fel kell dobni egy másik témát aztán szevasz.

2012. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kerüld a szemeteket. Vannak rendes fiúk is.
2012. máj. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!