Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre valami jó gyógyír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre valami jó gyógyír?

Figyelt kérdés

Van egy férfi az életemben, akivel soha semmi nem történt igazán. Ennek ellenére vonz, ha belép valahova odavonzza a tekintetemet akaratlanul is.


Vannak bizonyos elvi korlátok köztünk, ha a korkülönbség, akkor etikai problémák.


Minden 2-3 hónapban elhatározom, hogy nem, nem akarom, és elfelejtem. Gyakorlatilag már nem is találkozunk, valahogy így alakult. És ennek ellenére az időszak végére teljesen kikészülök lelkileg, mert amit sikerül mondjuk két hónapig elfojtanom, az visszajön, és egyre jobban kínoz, mert vágyom rá, de nem lehet, vele álmodom stb.


A legrosszabb az egészben, hogy néha beszélni se tudok a környezetében...

23/N


2012. máj. 22. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
legrövidebb/hosszabb/jobb/tökéletesebb: az idő
2012. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hány éves az illető?
2012. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
33
2012. máj. 22. 17:03
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem randizz más pasikkal. komolyan. nézd meg őket az utcán, ha kell, szólítsd le őket, kezdeményezz... egyszer találsz úgyis olyat, aki majd megragadja a fantáziádat és majd nem marad benne hely annak a másiknak. de jól írja első, az idő is megoldja.
2012. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Na, ez már szerelem!

Nincs rá gyógyír, idővel enyhül az érzés.

2012. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, ezt kéne.


A legnagyobb probléma, hogy azért hetente/kéthetente egyszer látom, és akkor egy darabig tartom magam, aztán újra KO....

2012. máj. 22. 17:04
 7/15 anonim ***** válasza:
nem tudom h hány éves vagy te, de ha 10-12 év van köztetek, az még belefér szerintem.
2012. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ja oh látom már h 23 vagy:D A 10 év nem vészes!
2012. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából a korkülönbséget nem látom nagy problémának. Etikailag inkább vannak aggályaim, illetve, a mai napig nem tudom, ő mit érez, néha vannak kétértelmű utalásai, de ennyi.
2012. máj. 22. 17:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Milyen etikai aggály? ha ennyire vonz, elfelejteni nem fogod...vagy csak nagyon nehezen. de nem biztos, hogy érdemes. Lehet megérne egy próbát, ha ennyire odavagy érte. (korkülönbség teljesen normális)
2012. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!