Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelmi bánatra a gyógyír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelmi bánatra a gyógyír?

Figyelt kérdés

Dobott a pasim..elegem van..legjobb lenne nem is élni :\'(

Mit tegyek??? hogy felejtsem el??


2009. szept. 21. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

[link]


olvasd el talán segít.

2009. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Pia. :D Komolyra fordítva a szót: ne gondolj rá, szabadulj meg a hozzá fűződő emlékektől, cuccoktól, keress mást, barátkozz, tereld el róla a gondolataidat, csinálj, amit szeretsz!
2009. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj pasikkal.
2009. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Enegem az első 3 barátom dobott...voltak is nagy szerelmi csalódások...:S de igy már visszaemlékezve nem is oan vészesek, sőt egyáltalán nem. Voltak barátnők, meg haverok akik elfelejtették velem...(meg aztán jött a 4. , aztán rádöbbentem h mi is az igazi nagy nagy szerelem)

Egy idejig nagyon rossz érzés tud lenni, minden bajod van ha látod, elmegy melletted stb. De semmi vész az élet megy tovább;)Jön a következő;)aki elfeledteti veled:)Mozdulj ki otthonrol, ismerkedj meg új emberekkel(pasaskákkal;)

2009. szept. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Azt mondják,a pasik olyanok,mint a busz:ha az egyik elment,jön helyette másik!Előbb,vagy utóbb,de jönni fog más,ez tuti!Jön majd olyan,akit megérdemelsz,aki szeret,aki elfogad olyannak,amilyen vagy!Addig is haverkodj,élj,bulizz,ismerkedj!Előtted az Élet,használd ki!Tudod,egy könnycseppet sem érdemes ejteni egy olyanért,aki el tudott hagyni,úgyhogy ne tedd meg neki ezt a szívességet!
2009. szept. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nincs rá gyógyír! Én is voltam ilyen helyzetbe, és sajnos nekem sem ment egy könnyen! Mivel minden erőddel azon vagy, hogy elfelejtsd így folyamatosan rá gondolsz...! Csak akkor fog menni majd ha Te is el AKAROD felejteni! Ha tudod akkor próbáld meg egy időre elkerülni a társaságát, és egyáltalán ne találkozzatok ha ez megoldható! Nekem sokat segített hogy nem láttam egyáltalán..! A tőle kapott tárgyakat tedd egy dobozba el jó mélyen a szekrényedbe...és amikor túl tetted magad rajta és előveszed, már csak mosolyt csal az arcodra! :) Ne hagyd el magad ez a legfontosabb! Barátnőkkel talizzatok, ha lehet ne hozzátok őt szóba! Kitartás! És sok sikert!
2009. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 igabcsy ***** válasza:

Én egyetemista voltam, amikor rátaláltam egy írásra, és haúgy éreztem nagy baj van, akkor mindig elő vettem.

Nekem akkor is, azóta is sokat segített.


Próbáld megszerezni. (a neten most nem találom, de ha érdekel priviben elküldöm)


Pilinszky János: A te akaratod

2009. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kutyaharapást szőrivel! Szóval valamivel tereld el a figyelmedet és kösd le az energiáidat, akár ha valami újat kezdesz tanulni ami már rég érdekelt, vagy sportolni kezdesz. De egy hetet adj magadnak amikor elvonulsz másoktól és átgondolod a dolgot, és megtalálod az okot h hol csesztétek el és azt is elgondolod h miért és hogyan akarod elfelejteni. nem érdemes úgy tenni mintha egyáltalán nem fájna mert akkor csak felgyűlik a feszültség. Kicsit rásegíthetsz egy kis piával abban az egy hétben, komolyan néha jól esik. De tudom h rohadtul tud fájni, tényleg olyan mintha már fizikailag fájna, de ezt csak a saját akaratoddal meg lelkierőddel tudod legyőzni. Meg az idő előbb utóbb helyrehoz mindent.

Ha bírod akkor kezd új kapcsolatokat építeni, van aki jobban megbecsül. Csak qrva nehéz megtalálni az ilyet, sajna.

Szia

25/F

2009. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre gyógymód sajnos nincs. Elmesélem,hogy én hogy lábaltam ki,talán tudok ötletet adni.

A párom lecserélt valaki másra.Ez a szakítás rövid története.Első héten sírtam,szinte minden percben. Gyűlöltem őt,az új csajt és még magamat is,hogy mi a fenének kellett nekem pont őt megismerni,most nem fájna ilyen kegyetlenül.Egy hétig nem csináltam szó szerint semmit.Ültem a lakásban,sorban néztem a filmeket,amiről estére meg kellett állapítanom,hogy fogalmam sincs,hogy miről szóltak,de még a címükre sem emlékeztem. Ja igen,közben egyfolytában ettem.

Aztán a legjobb barátnőm ezt megunta és rámparancsolt,hogy menjek el vele ide-oda. Nem volt kedvem,de igazából otthon ülni sem volt kedvem.Gyakorlatilag tök mindegy volt,hogy mi történik velem,úgyse lesz jó semmi sem. Így hát elmentem. Egyre gyakrabban és egyre több kedvvel.

Aztán egyik nap azt találtam ki,hogy változtatok.Mindenen! Lecseréltem egy-két dolgot a környezetemben,bútorokat,személyes tárgyakat.Újat akartam,ami nem emlékeztet többé rá!

A tőle kapott cuccokat betettem egy dobozba és egy szekrény aljában találtam neki helyet.

Elhatároztam,hogy magamon is változtatok.Le akartam fogyni,így nekiálltam keresni egy diétát és úgy gondoltam megtanulok sütni-főzni olyan dolgokat,amit a diéta alatt ehetek.Nagyon erősen akartam ezt a célt,ebbe kapaszkodtam,hogy ez végre csak rajtam múlik és megcsinálom.Szép leszek. Lement pár kiló.Ettől jobb kedvem lett és vettem pár új ruhát.Csináltattam új frizurát is és másképp kezdtem sminkelni magam.Lecseréltem a parfümömet,amit még tőle kaptam.

Aztán jött a legnehezebb dió.Párt akartam. Elkezdtem keresgélni,mindenhol,ahol csak lehetett. Úgy gondoltam,hogy velem többé nem teszi meg ezt senki,erős leszek és én fogok irányitani,nem hagyom,hogy újra legyűrjön a szerelem.Randizgattam,de kb annyira élveztem,mintha kivülről néztem volna magunkat. Untam mindent és mindenkit. Nem mondom eltelt jó pár hét,talán még hónap is,amikor egyszercsak azon kaptam magam,hogy valaki megfogott.Vele elkezdtem végre nevetni és érdekelt,amit mond.Aztán már hiányzott.Most pedig ő a párom! :) Újra kerek a világ.Persze a tüskék megmaradnak,most is félek a csalódástól,de elhesegetem,mert egyszerűen jó érzés,ha rágondolok.

Talán tudsz belőle erőt meríteni,van kiút!!!!

2009. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
marijuana. napi háromszor egy, étkezés előtt.
2009. szept. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!