Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi csalódás ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi csalódás ellen mi a gyógyír?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi! Nagyon nagyot csalódtam abban a személyben akit nagyon szeretek.. félre ismertem. Nagyon fáj..hogyan tudnám elfelejteni?
2010. jún. 10. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is ez van, megvígasztalhatnánk egymást!
2010. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
Ivás, drog, sorozatos kúrás, ilyesmi. Akarattal ölni, bántani másokat...
2010. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, szörnyen érzem magam :'(
2010. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Nehéz, de csak idővel múlik el. Ne akarj erőltetetten túl lenni rajta, csak rosszabb lesz, hidd el, megoldódik...
2010. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

19:12

k*rva nagyot röhögtem a válaszodon XDDDDD

2010. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
ird le mitörtént?:/
2010. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
19:12 -esnek egy kicsit igaza van. Továbbá én nagyobb mennyiségű oxitocint ajánlok. Az oxitocin felelős a bizalomért és a szerelemért, ha az agyad érzékeli, hogy van oxitocin a véredben leáll a termeléssel egy ideig.
2010. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
nálam is ez van... de kiderült míg nem voltunk 1 üt félrelépet... többel is a drága:) szal mostmár le van szarva...
2010. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi bánat olyan mint a nátha, nem lehet elmulasztani, viszont mindenképp elmúlik magától. Addigis csak annyi a dolgod, hogy próbáld meg megtalálni az egészséges középutat a magadba fojtás (mer aztán később robban) és az önkínzás (a bánat erőltetett táplálása) között. Törekedj az egészséges gyászfolyamat lezajlására. Lehetsz szarul egy hétig mondjuk (vagy ahogy érzed), sírdogálj, de aztán inkább kösd le magad, ha már levezetted a feszültséget, abba a fázisba kerülsz, amikor már jobb ha mással foglalkozol (ami valamennyire ktölti az ürességet). Aztán meg jöhet a partizás haverokkal, ismerkedés, sok-sok impulzus..
2010. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha még szereted, harcolj!
2010. jún. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!