Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötleteket kérek, hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket kérek, hogy tudnám megszívatni a srácot?

Figyelt kérdés
van egy srác aki hülyített majd elegem lett mert ezt hónapokon keresztül csinálta és közbe más csajokkal is találkozgatott stb. Így megszakítottam vele mindenféle kapcsolatot. De pár napja rám írt és elkezdtünk beszélgetni és megint teszi a szépet, meg találkozóra hívott közbe még mindig barátnője van. Nem értem mit akar ezzel a viselkedéssel:S Engem már nem érdekel nem tudnék benne már megbízni. De szívesen megnézném hogy ő van abba a helyzetbe amibe én voltam miatta.
2012. máj. 22. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon egyszerű...szexet akar csak. Bár eléggé kitartó, te meg ugye adod alá a lovat azzal, hogy nem törölted még mindenhonnan. Nem kéne vele szóba állnod, ennyi az egész. Nem kell itt senkit se szivatni.


21L

2012. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerezz be valakit és menj bele a dologba,beszélj meg mindkettővel egy találkozót ugyan oda szervezd azt csókold meg azt akivel összejöttél :) hidd el szerintem dühíteni fogja
2012. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a chat beszélgetést másold be és küld el barátnőjének
2012. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mosolyogj, és próbáld elfelejteni!

Hidd el,ha azt látja,hogy te már nem is akarsz vele beszélni,idegesíteni fogja..ha nem is hiszed,ez elég jó bosszú. ;-)

Ne pazarold rá az időd..és tényleg,ne beszélgess vele,ne menj bele gyerekes "csatákba",még ha nehéz is. (Éltem át hasonlót,megértem a helyzetet nagyjából..)


17/L

2012. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanebbe a helyzetbe vagyok, ill. voltam. Szerintem az a legjobb ha megszakítod vele a kapcsolatot. ÉRtelmetlen lenne bekavarni a bnőjénél, meg féltékennnyé tenni.... Mit érnél el vele? Próbáld elfelejteni és túl lenni rajta. Én is azon vagyok. Kicsit nehéz meg dühítő h ennyi időn keresztül csak játszadoozott, de sztem ez a legjobb megoldás.
2012. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"De szívesen megnézném hogy ő van abba a helyzetbe amibe én voltam miatta."

Nagyon egyszerű, hülyítsd Te is. Mondjuk nem látom sok értelmét, de így tudod ugyanazt visszaadni.

2012. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem azért hogy bekavarjon, vagy féltékenyné tegye... de ha az én pasim nézegetne félre, (és valszeg másnsal is dumálgat, vagy lehet máshol tovább is tart már) arról örülnék ha tudnék...
2012. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen az a célom, hogy a kapcsolatukba bekavarjak habár szerintem ez így nem egy jól működő igazi kapcsolat. De az is igaz, hogy a csaj helyébe nekem is jó lenne tudni, hogy a pasim ilyeneket tesz csak hogy ne csináljon még nagyobb hülyét belőlem.
2012. máj. 22. 20:50
 9/13 anonim ***** válasza:
sztem küldj neki egy marék fingot az elég lesz XD
2012. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom amit a 81%-os,hogy tudasd a barátnőjével ezt az egészet.Így meg is szívatod,meg jót is teszel azzal a lánnyal.
2012. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!