Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötleteket kérek, hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket kérek, hogy tudnám megszívatni a srácot?

Figyelt kérdés
van egy srác aki hülyített majd elegem lett mert ezt hónapokon keresztül csinálta és közbe más csajokkal is találkozgatott stb. Így megszakítottam vele mindenféle kapcsolatot. De pár napja rám írt és elkezdtünk beszélgetni és megint teszi a szépet, meg találkozóra hívott közbe még mindig barátnője van. Nem értem mit akar ezzel a viselkedéssel:S Engem már nem érdekel nem tudnék benne már megbízni. De szívesen megnézném hogy ő van abba a helyzetbe amibe én voltam miatta.
2012. máj. 22. 17:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

és hogyan tudnám felhívni a csaj figyelmét arra, hogy jobb ha jobban figyel a pasijára úgy, hogy ne tudja hogy én állok a dolog mögött??

2012. jún. 14. 23:31
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen ne foglalkozz vele. Ha nem tudsz a dolgon túllépni, és mindig a bosszún jár az eszed, csak magadnak ártasz vele.
2012. jún. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Shaddark ***** válasza:

Szerintem is feljtsd el, tudod valaki vagy érdekel minket és foglalkozunk vele (a szeretet és a gyűlölet ugyanaz az érzés csak a két véglete) vagy nem érdekel és lesz...uk.

Tedd túl rajta magad. A világ amúgy is úgy működik hogy amit adunk azt kapjuk vissza, olyan nincs hogy ne kapjon vissza valaki valamit, lehet paraszt vagy király senki sem kivétel ez alól.

2012. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!