Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nagyon tetszik egy lány, de van 2 elég nagy gond. Az egyik dolog az, hogy még rajtam kívül elég sokan hajtanak rá (pl. majdnem az összes haverom), a másik dolog pedig az, hogy nagyon visszahúzódó vagyok. Facebookon néha írok neki, akkor simán 2-3 óráig is elbeszélgetünk, néha hétvégén is látom őt, de akkor nem beszélgetünk sokat, és ilyenkor a haverjaim szinte teljesen elnyomnak, olyan mintha ott sem lennék. :S És azt szeretném kérni, hogy adjatok 1-2 tanácsot amivel az esélyeimet megnövelhetném. (15/F)

2012. máj. 22. 18:48
 1/7 SIstvan77 válasza:
Addig nem fogod tudni, hogy milyen esélyeid vannak, míg azt konkrétan meg nem kérdezed. Az jó, hogy facebookon sokat beszélgettek, de a személyes kontaktus sokkal többet ér. Van hogy szinte biztos vagy benne, hogy bejössz neki, mikor megkérded, azt mondja, hogy csak barátkozott veled. Ha van rá lehetőség, beszélgess vele személyesen, hívd el valahová, bókolj neki sokat, hogy érezze bejön neked, és finoman kérdezd meg, hogy milyen esélyeid vannak, minnél előbb tudd meg, hogy tekint rád: mint barát, vagy többet is el tud képzelni, jobb ha most mond nemet, mint akkor, ha teljesen beleszerettél. Majd írj, hogy mi lett. :)
2012. máj. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
majd a nyáron megpróbálok valahogy közeledni hozzá de az egyik haverom már 2x is járt a lánnyal és még mindig tetszik neki és ez az egyik legnagyobb gondom
2012. máj. 22. 19:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűha :) Szerintem amikor Facebook-on beszélgettek, kérdezd meg tőle,hogy nem szeretne e elmenni sétálni, fagyizni, vagy ilyenek. De persze először csak sűrűbben írj neki. Kezdésnek ezt tudnám ajánlani. Ha nem-et mond, akkor tudod,mi a helyzet, ha elmegy veled akkor meg szépen lassan alakulni fog. És engem is érdekelne majd,hogy mi történt :)
2012. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyébként tavaly nyáron minden nap szoktam skypen és facebookon írni vele csak aztán kicsit összevesztünk vele de mostmár kibékültünk, egyébként arra gondoltam én is, hogy elhivnám valahová
2012. máj. 22. 20:26
 5/7 anonim ***** válasza:

És akkor MIRE vársz??

A sült galamb nem fog magától jönni. -.-˝

2012. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát hajts rá. Minél több a vetélytársak száma, annál jobb a győzelem íze.
2012. máj. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Érdekes helyzetben vagy,de szerintem az lenne a legjobb ha személyese is egyre többet beszélgetnél vele,próbálnátok tényleg megismerni egymást,bókolhatsz is neki,ilyesmi.
2014. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!