Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várhatok tőle, egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várhatok tőle, egyáltalán lenne-e bármire esélyem nála? A későbbiekben változhat valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok, örülnék, ha valaki tudna valami értelmeset mondani a következő problémára (ha lányok válaszolnak, akkor jó lenne, ha elmondanák, hogy szerintük az illető viselkedése mit jelenthet).

Az a helyzet, hogy van egy lány, 2-3 éve viszonylag rendszeresen beszélgetünk msn-en, segítettem neki ebben-abban, ha tudtam, elég sok mindent megbeszéltünk egymással (lelki dolgokat is), egyszóval valamiféle barátság alakult ki köztünk. Nem is gondoltam többre, valószínűnek tartottam, hogy nem fogunk személyesen találkozni (elég messze lakunk egymástól), de ősszel elkerült egyetemre, és nemrég arrafelé jártam, így megbeszéltük, hogy találkozunk. El is jött, meghívtam egy kávéra, kb. két órát töltöttünk együtt, sokat beszélgettünk, hülyéskedtünk, bár ő szerintem zavarban volt. Úgy vettem észre, behúzódott a saját terébe, játszadozott a kávéscsészével, de tartotta velem a szemkontaktust, sokat mosolygott, jól elvoltunk. Már korábban is kezdtem rá úgy gondolni, hogy elfogadnám őt társamnak, értelmes, kedves, normális lány, ragaszkodik az elveihez, csinos is, arcra is szép, bár nem az a feltűnő szépség. Úgy éreztem, ő lelki társam is lehetne, mert valószínűleg megértenénk egymást. Igaz, kicsit önbizalomhiányos tud lenni, de egye fene. Ő 19 éves, de még nem volt barátja, egy ideig a szülei is kvázi "tiltották", mert attól féltek, hogy akkor nem fog jól tanulni. Én pár évvel idősebb vagyok tőle, bár ez talán nem akadály. Viszont valószínűleg azért is zavarban volt, mert nem nagyon lehetett még fiúval így kettesben, mint velem (legalábbis így gondolom róla).

Aztán mintha az utóbbi időben kicsit eltávolodtunk volna egymástól, egyszer hívni akartam, hogy hogyan sikerült egy zh-ja, de nem vette fel, vissza sem hívott, névnapomra sem köszöntött, pedig szokott. Gondolom, sok a dolga, meg lefoglalják a barátnői, miegymás, de mielőtt találkoztunk volna, ő kérdezett rá, hogy akkor megyek-e. Mondjuk amikor elköszöntünk, meghívtam őt hozzánk, mondta, hogy legfeljebb nyáron. Valószínűleg tudja, hogy nem élnék vissza a helyzettel, intelligensnek tart engem, ezt többször is mondta nekem a pár év során. Én szívesen udvarolnék neki, valahogy mindig is olyan lányra vágytam, mint amilyen ő, de nem akartam és nem akarok nyomulni rá, eléggé gátlásos lehet, és nem szeretnék ráijeszteni. Nem tudom, van-e nála esélyem. Lehet, hogy túl sok voltam neki, és most "hanyagol"? Vagy kiábrándító lehettem a számára?

Bocs, ha nagyon sokat írtam, de így talán érhetőbbek lesznek a dolgok. Köszönöm, ha valaki tud valami értelmeset írni.


2012. ápr. 15. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én még elég fiatal vagyok, de azt hiszem, hasonló típusú, mint a lány, akiről írtál. Ha egy fiúval kettesben vagyok, én is mindig zavarban vagyok, és kicsit félek is egy kapcsolatba belelépni. Írtad, hogy önbizalom hiányos, ez is erre utalhat esetleg. Mindenképpen felkeresném a lányt a helyedben, mert szerintem Ő valamilyen szinten "vár rád", csak mivel elég félénk típus, így nem szeretne kezdeményezni. Ha pedig nem így van, arra úgy is rá fogsz jönni. Kicsit puhítsd, hátha tényleg csak fél. És ha tényleg szeretnéd, hogy a párod legyen, kedveskedj vele, például vegyél neki virágot vagy ilyesmi. És mindenképpen csak szép lassan haladj! Ha kedvel téged, és Ő is többet szeretne, akkor fel fog oldódni, és onnantól már könnyebb lesz. Remélem segítettem. Sok sikert és remélem sikerülni fog!! :)
2012. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de sajnos eléggé bonyolult a helyzet. Azt sem tudom, ő gondolt-e egyáltalán valaha rám "úgy". Őszintén szólva a virágot és a hasonló dolgokat soknak tartom a jelenlegi helyzetben, félek, hogy ráijesztenék ezzel, attól tartok, hogy a barátságunknak is annyi lenne. Mivel kicsit zárkózottabb és gátlásosabb típus (inkább talán a fiúkkal), nem szívesen nyomulnék rá, nem akarok túl sok lenni neki. A távolságot most nem említeném, végül is azt a majdnem 300 km-t megtenném, ha arra lenne szükség, de inkább amiatt görcsölök, hogy ha megint találkozni szeretnék vele, akkor nem jönne el, és még egy álommal kevesebb maradna nekem, ahogyan az lenni szokott.
2012. ápr. 16. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
(Első vagyok) Teljesen megértem, hogy nem akarod megbántani. És ez becsülendő dolog egy férfiban, ha ennyire megértő és rendes. Ha a lány helyében lennék, én biztos nem szalasztanék el egy ilyen rendes pasit :) Bár a nő elméje rejtély, szóval még nő létemre is azt mondom, hogy kiismerhetetlenek vagyunk, ami a szívügyeket illeti. Továbbra is azt mondom, hogy próbálj összehozni vele egy találkozót, mert ha többször találkoztok, talán kicsit feloldódik. És sok sikert neked, ha pedig van valami fejlemény, írj privátban, mert kíváncsi vagyok :)
2012. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz, hogy ilyennek gondolsz, de igazából nem ismersz, nem tudsz rólam semmit. Nem tudod, hogy egyébként milyen jó vagy rossz tulajdonságaim vannak, külsőleg milyen vagyok stb. No meg talán ő "túl sokat" tud rólam, inkább valamiféle barátság alakult ki köztünk, elég sok lelki problémát is megosztottunk egymással. Igazából neki soha nem vetettem fel, hogy kezdek többet érezni iránta szimpla barátságnál, még ha komolyan el is gondolkodtam azon, hogy egész életemben olyasvalakire vártam, mint ő. Sajnos a találkozót nem könnyű összehozni, hétvégére hazautazik, nekem meg hétközben a melóból nem kimondottan egyszerű meglépnem. Egyrészt vágyom arra, hogy találkozhassunk, meg hogy alkalomadtán ő legyen az, akire azt tudom mondani, hogy az egyetlen az életemben, de közben meg attól félek, hogy nem érez irántam semmit, nem rám vár, és még a barátságát is elveszítem, vagy esetleg már nem is akar találkozni velem, mert "csalódott" bennem, nem olyan voltam, amilyennek elképzelt, nem tudtam azt adni neki, amit elvárt, unalmas vagyok stb.
2012. ápr. 16. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!