Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan kételkedhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kételkedhetek?

Figyelt kérdés

Nem régiben "randizgatok" egy sráccal, de elég nagy távolság van közöttünk. Van, hogy 3-4-5 napig semmi hírt nem ad magáról. Azt állítja melózik és este fél 11 körül ér haza.

Én mindig, minden helyzetben a legrosszabbra gondolok és attól tartok, hogy van egy nője. Tudom én is kereshetném, szoktam is, de azért ez picit fura, hogy pár napig semmi hír róla. Utána esedezik a bocsánatomért, de egy sms-t igazán írhatna.

Előre is köszönöm a normális válaszokat!



2012. márc. 30. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, hogy írhatna sűrűbben. Az hogy későn ér haza azzal nincs gond én is éjfél körül érek haza. Lehet h a részéről nem vagy annyira komoly kapcsolat
2012. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, bár eddig soha nem volt alkalmi kapcsolata és nem hinném, hogy velem is játszadozna, bár erre még sose kérdeztem rá. Erre rá lehet kérdezni egyáltalán?
2012. márc. 30. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,....csak annyi,h tapasztalt...én is ilyen vagyok...első 3 lánynak folyton írtam,és nem is lett belőle semmi...aztán a 4nél már ügyesebb voltam,és direkt nem írtam neki semmit,de amikor találkoztunk,nagy odaadó voltam vele...és össze is jöttünk...szóval én pl. azért nem írtam neki soha,h így tartsam fenn az érdeklődését,és úgy látom,ez neki is sikerült.;)
2012. márc. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ez olyan frusztráló és a vicces, hogy pont a negyedik lennék/vagyok :D és ő is dettó azt csinálta, amit Te :D
2012. márc. 30. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!