Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellenállni az álompasinak hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenállni az álompasinak hogyan?

Figyelt kérdés

Van ez a hapsi....nem független, én sem. 7 éve kerülgetjük egymást, on&off jelleggel.

Külsőre és az ágyban is egy álomhapsi, ha szexről álmodom, ő benne van az tuti. DE: nem vagyok együtt vele, és jó oka van. Félek, hogy összetörné a szívemet.

Szóval, időről időre feltűnik, meghülyít, elcsavarja a fejemet, isteni jótszexelünk, majd kb 1 hónapig se kép se hang. Még a szülinapomat is elfelejtette. Pedig mondjuk beszélgetni is szoktunk, szóval ne egy full-szex kapcsolatot képzeljetek el...

És most is bejelentkezett... a testem azt mondja hajrá, a szívem és a lelkem azt, hogy ez a felállás nem elég jó nekem. Arra vágyom, hogy komolyabban vegyen, de amíg minden csettintésre ugrom, addig miért vegyen komolyabban??

Segítsetek, hogy legyek erős? Nagyon kívánom őt, de nem volna szabad belemennem újra, mert tönkreteszem az önérzetemet.


2012. máj. 22. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem független, ne álmodozz arról, hogy a kedvedért otthagyja a családját, nem fogja.

Ha nem tudod csak szexre használni, ne vedd fel neki többet a telefont, és keress valakit aki jobb nála. Szervezz találkát valaki mással arra az időpontra, és mond meg neki, hogy többet ne keressen.

2012. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj az eltűnős hapsikkal...Én egyszer már ráfáztam az ilyenre,kb 1hónapig olyan volt mint egy kapcsolat,mindennap együtt voltunk,randi,szex,együttalvás...aztán jöttek az eltűnések...(noha nem volt párunk...)


A legjobb ha teljesen megszakítod vele a kapcsolatot.Őszintén mondom :S

2012. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, hogy a többi válaszolónak feltűnt-e, de a kérdést feltevő hölgyemény( ha ezek után egyáltalán lehet ilyen finom szavakkal illetni) sem független.


Én azt mondom: edd meg amit főztél. Félrelépsz és azt várod, hogy komolyan vegyen? Tisztában van vele, hogy erkölcstelen nő vagy és a testi vonzalmon kívül nagy valószínűséggel nem hajtja semmi.

2012. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Keress egy nála jobbat, aki nem csak jól néz ki és vonzó, hanem rendesen is bánik veled. És akkor az előző lekerül a piedesztálról. Csak nevetni fogsz rajta.
2012. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Van erre egy nagyon igaz mondás: Aki ku.vának megy, ne csodálkozzon, ha ba..szák.

Gratulálok hozzá.


24/N

2012. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%

24n te egy hülye vagy!


Miért lenne k*rva? Egy nő csak a pasikat k*rvázza már, ne a saját nemét!


A faszi a k*rva! A kérdező legalább érzelmeket táplál, a szemét hím még azt sem!


Kérdező! szakítsd meg a kapcsolatot ezzel a hímringyóval és keress egy sokkal jobbképőbbet :D

2012. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nem kerülte volna el a figyelmed, a kérdező sem független, tehát megcsalja a párját. Az pedig - az én nemi identitásomtól függetlenül - ku..va. Az már csak rátesz egy lapáttal, hogy a pasi sem független.


24/N

2012. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

24/N


Pontosan.

2012. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

az én szótáramban k..va az, aki pénzért árulja a testét.

Szerető meg az, aki ugyan nem független (és tudom hogy nem szép dolog), de szerelmet keres másnál....mert mondjuk otthon nem kapja meg...

2012. máj. 23. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaaah, hogy nem fizet neked, csak megcsalod a párod? Tényleg egészen más a leányzó fekvése.


24/N

2012. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!