Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor találkoztam az exemmel, úgy érzem, hogy nem tudok neki ellenállni és jó vele lenni de közben nagyon szeretem a mostani barátomat?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Menny vissza az exedhez!
2012. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2012. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az van,hogy én a mostani barátomat nagyon imádom.már 1éve együtt vagyunk.
2012. ápr. 10. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon fontos volt neked az exed. Mi nők nagyon érzelmesek tudunk lenni, és aki egyszer fontos része volt az életünknek, az bizonyos szinten örökké az marad (ha csak nem volt nagyon csúnya az elválás).


Én az első komolyabb barátommal majdnem 2 és fél évet voltam együtt, mi voltunk egymásnak az elsők minden téren, imádtuk egymást. Csak hát végül elváltak útjaink, de békésen váltunk el, a mai napig jó kapcsolatban vagyunk. Nekem azóta már lassan 2 éve van barátom, ő a mindenem, de ha meglátom az exem, még mindig hevesebben ver kicsit a szívem, pedig nem jönnék össze vele újra. De hát mégiscsak ő volt az első nagy szerelmem... a lányokban ez megmarad :)

2012. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!