Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIért lehet az, hogy bulikban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pzst kérdése:

MIért lehet az, hogy bulikban egy csajjal se jön össze, pedig helyes srác vagyok. Sok csaj megnéz az utcán de buliba nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
buli, szex, csaj, semmi, srác
2012. máj. 22. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
ne buliban ismerkedj öregem..
2012. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
talán a vörös szemek és a bamba vigyor, és hogy mindenre az a válaszod hogy " höhö jah" nem jön be, reggel viszont nem vagy csúnya na?
2012. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem egy csaj sem néz meg az utcán, mégis könnyen csajozok buliban.
2012. máj. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha túl helyes vagy félnek odamenni hozzád! most akár nagyképűen hangzik, akár nem velem ugyanez van lány létemre. Még csak bunkónak vagy nagyképűnek sem kell lenned, hogy rád se nézzenek :)
2012. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 CMD ***** válasza:
100%

"ha túl helyes vagy félnek odamenni hozzád! most akár nagyképűen hangzik, akár nem velem ugyanez van lány létemre."


Oohhh igen, az egó jó barátja mindenkinek, megvéd és megnyugtat, hogy veled minden oké, és a világgal van a baj. :)


Amúgy kérdező, kezdeményeztél már? Vagy arra vársz, hogy a lányok felkínálják magukat?

2012. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert rossz helyre jársz bulizni, drága barátom. Menj le egy igényesebb (drágább) helyre és ott biztosan találsz normális lányokat.
2012. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a buliban összeszedett lányokban, mármint, hogy abból lesz is valami. Ha tunkolni akarsz, az persze más. Akkor coró és hívd meg egy kólára az ottani a csajokat :) Ha ennél többre vágysz, szerintem felejtsd el a buliban ismerkedést.


peace

26/f

2012. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert mégse vagy annyira helyes.
2012. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
talán nem buliban kéne ismerkedni
2012. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Sok csaj megnéz az utcán"


És ez feltétlenül azt jelenti, hogy helyes vagy?

2012. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!