Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek Vele?

Mit tegyek Vele?

Figyelt kérdés
láttam egy gyönyörű lányt a buszon.egyszer szóltam Hozzá de csak úgy hogy barátom haverjaként.(jófejnek tűnt)utána már nem nagyon beszélgettem vele.most viszont egyre inkább hajt a vágy hogy barátkozzak Vele.Ciki hogy csak most állnék szóba Vele?hogy tudnék udvarolni Neki(nem volt még barátnőm)?az is jó lenne ha egyenlőre csak barátok lennénk.és nem vagyok valami manöken alkat

2012. ápr. 23. 16:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"az is jó lenne ha egyenlőre csak barátok lennénk"


Nem hiszem, hogy az jó lenne neked.

2012. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de mit tegyek,nem tudom hogy kell csajozni,se azt hogy miről szeretne beszélgetni,hogy szólítsam meg stb ha lehet kérlek help!ha szerinted nem lenne jó akkor ne azt írd akkor ne vedd figyelembe.mióta kiraktam ezt a kérdést érdekes módon Ő jár a fejembe folyton és ma is láttam a buszon és...nem merem *sóhaj*
2012. ápr. 24. 15:23
 3/19 claidheamohmor válasza:

Mindenki így kezdi. És senki nem marad így. Különben már rég kihalt volna az emberiség :). Abban is biztos lehetsz, hogy bármilyen agyafúrt taktikát tervelsz ki, tuti nem úgy fog működni, ahogy eltervezted. Szóval csak szedd össze magad, menj oda, és próbálkozz. Bármivel. Az eredmény nem garantált, de elutasítás esetén sem fogod életed végéig fogod életed végéig forgatni magad azon, hogy nem próbáltad meg és mi lett volna, ha mégis... :P

Egyébként meg az is lehet, hogy összejön. Ha tetszel neki úgyis tolerálni fogja a kisebb hibákat, ha meg nem, akkor csinálhatsz bármi, nem fog menni. Ne legyél túl bunkó, és ne verd agyon. Moss fogat. Fürödj. Borotválkozz. Legyen nálad rágó. Ne görcsölj (ez a legnehezebb). Meg hát az alapvető udvariassági szokásokat érdemes betartani. Pff... amúgy van ember, aki tud tuti biztos, minden esetre és nőre alkalmazható módszereket ajánlani? (pierre woodman nem ér!)

2012. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi claidheamohmor.holnapután lesz rajta a buszon.csak azt nem tudom hogy szólítsam meg.olyan nehéz.
2012. ápr. 25. 18:56
 5/19 A kérdező kommentje:
ja és tényleg ciki lenne? "Ciki hogy csak most állnék szóba Vele?"
2012. ápr. 25. 18:58
 6/19 claidheamohmor válasza:
Szerintem nem ciki, bár a részleteket annyira nem ismerem. De bakker, hát tetszik neked, akkor meg tessék szépen odasompolyogni,és alkotni valamit :)
2012. ápr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek Vagytok!meg lehet mindent tudni ezen az oldalon.holnap odamegyek és megcsinálom mert This Is Sparta!!
2012. ápr. 26. 20:15
 8/19 claidheamohmor válasza:
Ez Az!!! :)
2012. ápr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
neeeeeeeeeeeeeeeem nem volt fenn a buszon
2012. ápr. 27. 14:56
 10/19 claidheamohmor válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁ...

Ilyen ez a Murphy. Akkor próbáld meg kideríteni, hol, merre szokott mászkálni, mintha azt írtad volna, van közös ismerősötök. Puhatolózz. Vagy esetleg próbálkozhatsz még a busszal, hátha valamikor... bár a buszon ismerkedésről megoszlanak a vélemények.

2012. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!