Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nagyon alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon alacsony vagyok? 165 cm 15/f

Figyelt kérdés
Minden osztálytársam minimum 170 cm(azért van tőlem alacsonyabb is)
2012. máj. 4. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
kicsi vagy még, és növésben vagy. leszel te még magasabb is. nyugi.
2012. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne parázz, még fogsz nőni.


Én is egészen 18 éves koromig nőttem még.


Te még szerencsésebb vagy, én 18 éves koromra nőttem 165cm magasra és azóta sem lettem magasabb sajnos.



22f

2012. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
én 13 évesen 173 voltam lol mutáns vagyok?
2012. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mus musculus ***** válasza:
Mi haszna ennek a kérdésnek? Rájöhetnél, hogy ez az adott hölgyemény magassága és cipőízlése együttesének a függvénye. Én személy szerint 160 centi vagyok és lapos talp-párti, szóval nekem nem jelentene problémát, de egy 175 centis, tűsarkús típus nem biztos, hogy ugyanígy lenne ezzel.
2012. máj. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!