Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a családom akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a családom akkor is szeretni fog ha megmondom nekik hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és most már a családom( elsősorban anyukám) tudtára akarom adni ezt a dolgot de teljesen be vagyok sz*rva hogy ha megtudják akkor nem fognak tovább szeretni és soha többé nem akarnak látni (olvastam pár dolgot az interneten ). A 26 éves bátyám is meleg vagyis csak sejtem ugyanis 26 éves létére nincs felesége, barátnője volt már de az sem igazi barátnő mert lefeküdni nem feküdtek le és nincsen egyetlen egy fiú barátja se csak lány. Fogalmam sincs hogy anyukám tudd-e erről valamit én is csak sejtem. Szerintetek úgy is szeretni fognak ha megmondom nekik hogy meleg vagyok? Normális válaszokat kérek!

2012. máj. 23. 18:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ha mindenképp szándékodban áll elmondani, talán a bátyáddal kellene kezdened. Persze annak függvényében, milyen viszonyban álltok egymással. Ha szoros, baráti a kapcsolatotok, talán megkockáztathatnád, ha viszont rideg, alig szóltok egymáshoz, talán nem a legbölcsebb vele kezdeni. De ha sejted róla, talán puhatolóznod kellene, hátha esetében is felszínre kerülnek elhallgatott részletek szexuális orientációját érintőlegesen. :)
2012. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem először a bátyádnak mond el, mert ha ő is meleg meg fog érteni. A szülők esetében mérlegelj, próbálj puhatolózni mit gondolhatnak a témáról, az is segít, ha ismered a politikai nézetüket, menyire konzervatívak, vallásosak. Ha ezeket a dolgokat ismered a szüleidben lehet következtetni rá, hogyan reagálnának.
2012. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura válaszokat olvasok itt. Nem azért meleg valaki mert nem mer csajozni, túl nyámnyila lenne vagy gyáva... ez egy teljesen más érzés.


Én is meleg vagyok, így el tudom mondani mit is érzek: azt, hogy a nők nem vonzanak. Csak a férfiak iránt érzek szexuális vonzalmat is... ha ez nem elég egyértelmű arra, hogy pl én sem azért vagyok meleg, mert gyáva volnék csajozni, akkor semmi.


"a ne szomorítsd el anyukádat" típusú gondolkodásmód nem összeegyeztethető egy tisztességes és becsületes fiú életével: a szüleiről van szó, ezt el kell mondania. Ezt szemtelenség titokban tartani, meg gondoljatok csak bele az talán jobb, ha a szülő folyton hiú ábrándokat táplál az unokáról, meg azzal cseszegeti, hogy mikor nősülsz már fiam...


Nincs egyszerű életünk. Viszont ugyanakkor attól hogy nem csinálunk unokát a szülőknek, még tudunk boldog és kiegyensúlyozott életet élni... bár lehet nem Magyarországon, de valahol biztosan! ;)


Vezetek egy blogot, írtam arról is, én hogyan bújtam elő édesanyámnak.


[link]


Kedves kérdező, ha van kedved, írj privátot.

2012. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

fognak szeretni de ez nem azt jelenti h ugyanugy fognak veled bánni vagy estéleg nem dobnak ki:/

de a legtöbb estben az idő segít...és elfogadnak:)

2012. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szeretik akkor nem basszák ki otthonról...
2012. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kitudja miylen emberek vannak...
2012. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!