Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi rosszabb? Elveszíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi rosszabb? Elveszíteni valamit, vagy meg sem kapni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
elveszíteni. ha meg sem kaptad, nem tudod, milyen
2012. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha mondjuk már beleszerettél de nem lehetsz vele mert nem vagy elég jó, az rosszabb mintha szakítanátok. Abban az esetben ha szakítotok, legalább tudod, hogy valamikor elég jó voltál.
2012. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem is jobb lett volna nem szeretni,most nem lenne ilyen rossz,hogy nem vagyok vele...(22-f)
2012. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3.detto...
2012. jan. 14. 23:17
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a meg sem kapni a rosszabb...


Mert bár igaz, hogy addig nem is ismerem igazán (emberről beszélek én is), de ebből kifolyólag nem tudok semmi rosszat elképzelni róla. Csak jót. Tökéletesnek képzelem. Továbbá ő sem ismer engem (igazán) és nem tudom, hogy ha ismerne, akkor akarna-e vagy sem. De amíg nem mondja azt, hogy nem, addig azt képzelem, hogy igen akarna.

És ha a dolog itt megreked, az sokkal rosszabb, mintha...


Tehát rosszabb, mintha megkaptam volna, megtörtént volna a csoda, és aztán valami oknál fogva mégis elveszítettem. Mondjuk nem tetszem neki vagy néhány tulajdonságomat nem tudja elviselni és ezért nem kellek neki... Ekkor ezt fel tudom fogni és megérteni, mégha fáj is. Kénytelen vagyok elfelejteni. Vagy ha ő más, mint hittem. Vagy ha hantapantált és van pl egy harmadik, akkor sose lássam, felejtős.


Az elvesztésben tehát vannak okok, tényszerű dolgok, amiket el kel fogadni. Ezáltal túl tudok lépni rajta.


A "meg sem kapom"-nál, ha nincsenek kimondva, hogy miért nem kapom meg, akkor egyszerűen képtelen vagyok túllépni rajta...

2012. jan. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
elvesziteni!
2012. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hanariko ***** válasza:
elveszíteni
2012. jan. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
sztem elveszteni...mert akko már tudod mit veszítesz...
2012. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyszer 3 évig szerelmes voltam egy lányba de nem kaphattam meg :((


Másodszor halálosan beleszerettem egy lányba akivel jártam 3 hónapot és utána szakítottunk bizonyos okok miatt...


Elveszíteni ezerszer rosszabb valakit mint meg sem kapni...

Ha nem kapsz meg valakit nem tudod milyen jó dolgokban lett volna részetek de ha megkapsz valakit akkor nagyon hiányozni fognak bizonyos dolgok

Szex/közös fürdő/egymással alvás/fincsi csók/ filmnézés stb és a legroszabb,hogy az ezekkel járó testi gesztusok egy emléket hagynak benned amit soha nem fogsz tudni elfelejteni vagy csak nehezen tekintet/nevetés/tapintás/hülye pofák :)) Amiről csak ti ketten tudtok :((


Én most veszítettem el az igaz szerelmem és pokolibb érzés sokkal mint mikor szerettem valakit 3 évig aki nem lehetett az enyém :)

2012. jan. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát...Az nem vág földhöz hogy nem kaphatom meg johnny deppet , de ha ne adj isten megkapnám és elveszíteném, nnna akkor lennék öngyilkos :D...
2012. jan. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!